Seriál Koule.cz Extrémní modifikace: Čím víc piercingů, tím víc creepy

Redakce

Elaine Davison je bývalá zdravotní sestra a žije v Edinburghu ve Skotsku. Zároveň je také držitelkou několika světových rekordů. Už od roku 2000 je zapsána v Guinessově knize rekordů jako žena s nejvíce piercingy na světě - v té době jich na svém těle měla 462, z toho bylo 192 umístěno v jejím obličeji. Přijde vám to hodně?

To ovšem ještě není všechno. Elaine se svému koníčku věnuje už přes 18 let a stále přidává nové a nové šperky do různých částí svého těla. 

V březnu roku 2009 si nechala své piercingy přepočítat a úředníci z Guinessovy knihy rekordů jich napočítali přes 9000! Tím nejen potvrdila svůj stávající rekord nejvíce propíchané ženy, ale navíc ještě pokořila další, protože se stala „osobou, co drží rekord v piercingu po nejdelší čas“. 

Elaine sama prohlásila, že jí aplikace šperků není moc příjemná, ale má v plánu v ní pokračovat, aby všechny své rekordy udržela. A kde vlastně má kovové ozdoby?

Dá se říct, že všude. Přes 500 piercingů má umístěno v genitáliích, což si radši ani nechceme představovat, a celkově všechny její ozdoby váží přes tři kilogramy.

Elaine je nikdy nevyndává, protože přiznejme si, že vyndat si z těla 5000 šperků a zase je aplikovat zpátky by zabralo pořádně dlouhou dobu. 

A jaké jsou reakce okolí? Její rodina nijak k tetování, piercingům ani jiným modifikacím netíhne a jak to tak bývá, tuhle zálibu moc nechápe.

Cizí lidé prý reagují různě. Někteří blbě civí, jiní si ji chtějí fotit, někdo si chce na její šperky sáhnout a najdou se i tací, kteří touží po polibku pro štěstí.

Kromě toho, že je držitelkou rekordů, Elaine pracuje v obchodě s aromatickými oleji a věnuje se i akrobacii a fakírství. Spí na posteli s železnými hřeby, chodí po střepech a ohni.

Navíc je taky držitelkou černého pásu v judu, který získala v Japonsku. Před 5 lety se Elaine provdala za svého dlouholetého přítele, úředníka v důchodu, a žije spokojeným rodinným životem. 

Jak vypadá někdo, kdo má v sobě přes 5000 piercingů? Na to se podívejte ve videu a naší galerii.

Seriál Koule.cz Extrémní modifikace: Pokračujeme s Velkým Omim

Seriál Koule.cz Extrémní modifikace: Pokračujeme s Papouščím mužem