Seriál Koule.cz Extrémní modifikace: Modifikacemi proti stárnutí. Šli byste do toho?

Redakce

Už jsme v našem seriálu mluvili o nejrůznějších lidech s nejroztodivnějšími modifikacemi, které k tomu vedly nejrůznější důvody. Ovšem začít s modifikacemi, aby člověk předešel projevům stárnutí, to je vskutku originální.

Amy je kadeřnice, pochází z Itálie a je jí skoro čtyřicet let. Taky má moc ráda zvířata. A vy už určitě tušíte, že kvůli tomuhle by se těžko dostala do našeho seriálu. Amy má tetování na zhruba osmdesáti procentech těla včetně očních bulv, několik piercingů, skarifikací, split jazyka a implantáty umístěné v čele a obličeji. Konkrétně tedy dva kovové rohy, mezi nimi silikonovou hvězdu a implantáty nad lícními kostmi. 

Poprvé se nechala tetovat, když jí bylo dvacet let, ale naplno bodymods mánii propadla teprve před čtyřmi lety. Podle svých slov začala na svém těle pozorovat známky stárnutí, což je jistě nepříjemné pro každou ženu, a extrémní modifikace pro ni byly způsobem, jak se s tím vyrovnat. Oči si nechala začernit, protože chtěla, aby připomínaly ty koňské. Split jazyka měl zase její jazyk přiblížit ještěřímu. Implantáty ve tvářích mají její obličej formovat tak, aby co nejvíce připomínal kočičí.  

Amy bylo jasné, že většina zákroků, které podstupuje, je nevratná. Také se dalo předpokládat, že se bude setkávat i s negativními reakcemi. Černé oči lidi hodně děsí, protože připomínají postavy z některých hororů posedlé ďáblem. Přesto ale podle svých slov nelituje a cítí se teď mnohem lépe než kdy dřív. A všem lidem vzkazuje: „Nebojte, jsem normální!“ 

Podle nás jí tenhle tah vyšel, protože poslední věc, kterou teď lidi při setkání s ní dělají, je zkoumání vrásek. Takže žádné pleťové krémy, botox, ani zdravá strava, na stárnutí jedině tělesné modifikace! Jak to tedy celé dopadlo, se můžete podívat v naší galerii. 

Seriál Koule.cz Extrémní modifikace: Pokračujeme s Papouščím mužem

Seriál Koule.cz Extrémní modifikace: Lidský ptakopysk? Zní to podivně? A co teprve jak to vypadá…