Michaela hejtuje filmovou mystifikaci: Sex ve filmu vs. v reálném životě aneb co na vlastní kůži nikdy nezažijete

Michaela Maršálová

Ve filmu to vypadá dobře, ale v reálu už to tak skvělé není. Některé sexuální zážitky holt musíte vstřebávat jen z obrazovky.

  • Sex ve sprše. Vypadá to krásně. Žena se sprchuje, do koupelny za ní přijde její muž, chvíli ji se zálibou pozoruje, pak za ní vklouzne za zástěnu, otočí si ji a vestoje se vášnivě pomilují. No a jak to vypadá v reálu? Chlap vleze do sprcháče se slovy „Máš tam místo? Umyješ mi záda?“ a pak proběhne velmi nešikovné navigování, jak si stoupnout, které koleno pokrčit, na kterou špičku si stoupnout, nohy podklouzávají, penis vypadává z vagíny a pomalu přestává téct teplá voda, takže je oběma jasné, že pokud orgasmu nedosáhnou brzy, začne jim být zima. A to na erotice moc nepřidá, protože když nádobíčko muže přijde do styku s chladem, všichni víme, jak to pak vypadá.
  • Sex ve vaně. Obdoba sprchy, jen ještě horší. Ve filmu se k sobě milenci nejdřív něžně tisknou, popíjí víno a pak si muž lehne na ženu a rozjedou to. V reálu se do vany oba skoro nevejdou, na šampus není místo, jelikož se na rantlu vany povaluje tisíc serepetiček, a prostě není možné lehnout si na sebe tak, aby šel provozovat sex.
  • Ranní sex. Ve filmu normálka. Dvojice se ráno probudí (nejlépe po promilované noci) a hned na to vlítnou (zase). Ve skutečném životě lidi řeší nevyčištěné zuby a pokud byl sex v noci, zapomeňte že by byl znovu. Pokud k rannímu milování přece jen dojde, je to rychlovka bez líbání, která má do vášnivého ranního sexu, jak ho známe z romantických filmů, hodně daleko.
  • Divoké polohy. Když ve filmu probíhá sexuální scéna, často vidíme, jak pár provádí rozličné polohy a je to pěkná divočina. V reálu na takové srandičky potřebujete opravdu pružnou partnerku a muže s dlouhým penisem (jinak v hodně polohách vypadává), což, přiznejme si, ani jedno není častý jev.