Sexuální poradna pana tuleně: Bojím se, že se se mnou moje dívka rozejde, protože mám malý penis

Michaela Maršálová

Dobrý večer tuleni, jsem velmi zoufalý, takže vás prosím o radu. Zatím mám přítelkyni, ale jsme spolu docela krátce. Je úžasná a milujeme se, ale neumím ji uspokojit. Můj penis je totiž moc malý. Pokaždé, když se s ní miluji, křičí "Hlouběji!", ale já už hlouběji nemohu, protože nemám čím. Musím ji pak "dodělávat" ústy a je mi kvůli tomu vážně trapně. Bojím se, že se se mnou kvůli tomu rozejde a najde si někoho s větším penisem. Prosím poraď mi, co mám dělat? Jak mám svou přítelkyni uspokojit? Děkuji, Martin.

Milý Martine,

můžu tě uklidnit. Nemusíš se vůbec ničeho bát! Víš, kolik kluků nelíže?! Tvoje holka je určitě ráda, že ty se toho nebojíš. Naopak, jistě se do toho pouštíš s vervou! Protože to většinou vy kluci s malým penisem děláte. Co vám taky zbývá, že. Možná si tě našla právě proto, že ho máš malého. Protože to se o tobě jistě všeobecně ví – holky si to řeknou… Kdyby jí vadilo, že nemáš pořádnou kládu, už by se s tebou rozešla, dívky se s tím většinou nemažou. Takže hlavu a jazyk vzhůru!

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.vrana@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradnu najdete na našich stránkách každý čtvrtek!