Sexuální poradna pana tuleně: Chci sex s více muži. Jak to mám říct svému příteli?

Michaela Maršálová

Ahoj pane tuleni, mám dlouhodobý vztah, s přítelem jsem už 5 let, ale poslední dobou mezi námi došlo k sexuálnímu ochlazení. Napadlo mě tedy, že bychom mohli zkusit trojku. Vždycky jsem si to přála zkusit s dvěma muži a jsem svolná i k většímu počtu mužů. Obavám se ale, že přítel nebude souhlasit. Jak mu to mám tedy říct? Děkuji, Karolína.

Milá Karolíno,

díky za tvůj dotaz. Upřímně, celkem mě šokoval. Tak ty bys chtěla sex s více muži, jo? Ty budeš teda asi pěkná rajda! Nicméně jak to říct příteli? Já být tebou, nejdřív bych do postele přitáhl nějaké robertky, aby si zvyknul, že se obšťastňuješ i něčím jiným než jen jeho penisem. Když s tím bude v pohodě, přitvrď a řekni, že chceš trojku. Buď filuta a nejdřív mu nabídni trojku s další ženou, to neodmítne žádný chlap. Když to proběhne, vyrukuj s tím, že chceš do postele dalšího chlapa. Aby ti vynahradil tu babu, pravděpodobně k tomu svolí. No a když to fakt projde, je to už jen krůček k tvému vysněnému gangbangu! Good luck!

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.vrana@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradnu najdete na našich stránkách každý čtvrtek!