Sexuální poradna pana tuleně: Jak prolomit nechuť?

Michaela Maršálová

Dobrý večer tuleni. Jdu rovnou na věc, jak je mým dobrým zvykem. Poslední týdny trpím nějakou divnou depkou a nemám vůbec chuť na sex. Jak to prolomit? Díky za pomoc, Magda.

Milá Magdo, to je mi líto. Není to tím podzimem? Je sice slunečný, ale přesto v nás může vyvolávat pocity nadcházející zimy a depresí spojených s ní. Každopádně se zamysli nad tím, comti v životě deprese způsobuje. Jestli máš kluka a způsobuje je on, odjeď na týden někam bez něj. Prostě si dej voraz. Určitě se to zlepší. Jestli jsi single, soustřeď se sama na sebe a nehoň se na rande. Klidně doma koukej na filmy, uvař si něco dobrého, dej si vanu, přeščti si knížku a relaxuj. Ono to přejde, neboj. A není nic divného na tom, že kvůli depce nemáš chuť na sex. Nenuť se do něj (ani do sebehany) a uvidíš, že nadrženost přijde. Měj se!

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.marsalova@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradna je na našich stránkách každý čtvrtek!

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit