Sexuální poradna pana tuleně: Jak prolomit nechuť?

Michaela Maršálová

Dobrý večer tuleni. Jdu rovnou na věc, jak je mým dobrým zvykem. Poslední týdny trpím nějakou divnou depkou a nemám vůbec chuť na sex. Jak to prolomit? Díky za pomoc, Magda.

Milá Magdo, to je mi líto. Není to tím podzimem? Je sice slunečný, ale přesto v nás může vyvolávat pocity nadcházející zimy a depresí spojených s ní. Každopádně se zamysli nad tím, comti v životě deprese způsobuje. Jestli máš kluka a způsobuje je on, odjeď na týden někam bez něj. Prostě si dej voraz. Určitě se to zlepší. Jestli jsi single, soustřeď se sama na sebe a nehoň se na rande. Klidně doma koukej na filmy, uvař si něco dobrého, dej si vanu, přeščti si knížku a relaxuj. Ono to přejde, neboj. A není nic divného na tom, že kvůli depce nemáš chuť na sex. Nenuť se do něj (ani do sebehany) a uvidíš, že nadrženost přijde. Měj se!

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.marsalova@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradna je na našich stránkách každý čtvrtek!