Sexuální poradna pana tuleně: Mám dát přítelkyni k narozeninám gang bang, nebo bukkake?

Michaela Maršálová

Dobrý den, rád bych partnerce k dvacetinám nadělil něco speciálního a napadl mě skupinový sex. Když jsem si k tomu něco hledal, našel jsem slova jako "gang bang" a "bukkake". Jaký je mezi tím rozdíl a co pro ni bude příjemnější? Děkuji, Ludvík.

Milý Ludvíku, něco mi říká, že to není ten správný dárek. Ani jedno. Samozřejmě neznám tvou holku (asi), ale řekl bych, že ji víc potěší, když jí dáš kytku, pozveš ji na večeři a tam jí dáš ještě nějaký hezký šperk – ne do zadku, upozorňuju. Ale abych odpověděl i na tvůj druhý dotaz – gang bang je situace, kdy je na jednoho člověka víc lidí druhého pohlaví – například jedna holka versus tři kluci. Bukkake je moment, kdy více kluků ejakuluje na jednu dívku, většinou na obličej a do pusy. Ukázalo se, že je to celkem nebezpečná zábava – nedávno se při těchto radovánkách utopila jedna Japonka. Tak bacha, aby narozeniny neskončily nějakou katastrofou. Jo a že jí přeju všechno nejlepší!

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.marsalova@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradna je na našich stránkách každý čtvrtek!