Sexuální poradna pana tuleně: Moje holka to neumí

Michaela Maršálová

Ahoj tuleni, moje nová slečna mi řekla, že neumí, jak by řekl lajk, "pobafat čabajku". Ano, je to tak! Prostě mi ho nedokáže vykouřit! Našinec by si řekl, že to není taková tragédie, ale ono i to její honění stojí za použitou gumu... Co s tou holkou mám dělat? Rozejít se hned mi přijde jako zbabělost, ale jak to tu nešťastnici mám naučit? Mám jí strčit do ruky/pusy banán, ať si trénuje? Nebo jak? Díky za radu! Albert.

Ahoj Alberte, tady pomůže jen trénink. Ne však na banánu, ale na tobě. Musíš se stát pokusným králíkem. Věřím, že to zvládneš! A máš můj respekt za to, že se s ní nechceš rozejít. Nech ji ti to dělat a u toho jí říkej, co je ti příjemné a co ne. Uvidíš, že změna k lepšímu přijde brzy. A pak už budeš jen profitovat!

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.marsalova@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradna je na našich stránkách každý čtvrtek!