Sexuální poradna pana tuleně: Můj kluk mě neumí udělat

Michaela Maršálová

Milý tuleni, mám problém ve vztahu... Můj kluk mě neumí udělat. Zkoušeli jsme to různě, ale prostě to nějak nejde. Orgasmus z lásky k němu předstírám, ale ráda bych ho zažila doopravdy. Co mám dělat? Díky za radu, Bětka.

Milá Bětko, ty jsi ale trubka. Předstírat orgamus je to nejhorší, co můžeš dělat! Jak má ten chudák vědět, že chceš něco jiného, když se tváříš, jak ti dělá dobře? Takže stop předstírání! A mluv. Řekni mu, co by se ti líbilo. Má zpomalit, zrychlit, změnit směr kmitů jazyka? Pověz mu to, jinak se v tom bude plácat. Jestli se stydíš o tom mluvit, naznač mu to. Nebo si to před ním udělej sama, ať vidí, jak to máš ráda. Nebo mu pusť Prci, prci, prcičky a řekni mu, že taky miluješ jazykové tornádo. On si to s radostí nastuduje.

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.vrana@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradnu najdete na našich stránkách každý čtvrtek!