Sexuální poradna pana tuleně: Můj kluk se mnou nechce spát

Michaela Maršálová

Ahoj tuleni, mám takový problém… S přítelem jsme spolu dva měsíce a už se mnou nechce spát. I když se snažím a vymýšlím různé polohy, mám pocit, že ho to moc nebaví. K sexu ho musím přemlouvat. A to zase nebaví mě. Miluju ho a nechci o něj přijít, ale tohle mě štve… Co mám dělat? (Lucka, 20 let)

Milá Lucko,

že s tebou nechce spát už po dvou měsících, není moc dobrá zpráva. Nevím tedy, kolik mu je let, ale pokud to není šedesátník, ještě by měl být při chuti. Asi děláš něco špatně, děvče. Píšeš, že vymýšlíš různé polohy. Možná jsi na něj příliš hr, třeba se stydí! Zkus nechat iniciativu na něm. Třeba se jen, chudák, bojí, že na něj zase vlítneš a vy*ukáš mu mozek z hlavy, a on by přitom toužil po něžné romantice. Dej mu čas a chvíli to na něj nezkoušej. Zkus vydržet bez sexu třeba čtrnáct dní. Pokud ho nebude chtít ani potom, asi je gay. Nebo prostě sex nepotřebuje k životu. V tom případě to ale nebude kluk pro tebe, protože ty jsi očividně hodně náruživá. Takže moje rada zní: Dej mu pár dní a když se nevzpamatuje a neztopoří, vyměň ho!

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.vrana@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradnu najdete na našich stránkách každý čtvrtek!