Sexuální poradna pana tuleně: Svého přítele nechci ztratit, ale vídám se s jeho otcem v hotelu…

Michaela Maršálová

Ahoj drahý tuleni, nedávno jsem se seznámila s jedním mužem. Zanedlouho jsme spolu začali chodit a po chvíli i bydlet. Milovali jsme se a všechno bylo krásné. Do chvíle, kdy mi představil svou rodinu. Jeho matka je velmi milá žena a jeho otec je opravdu úžasný muž... Začala jsem se se svým budoucím tchánem stýkat i mimo rodinné oslavy a akce. Párkrát jsme si vyšli na kafe a nějak mezi námi přeskočila jiskra. Jednoho dne jsme se s přítelem pohádali a já jsem zavolala jeho otci. Vyšli jsme si na skleničku, povídali jsme si a někdy okolo půl 1 ráno mě šel doprovodit domů. Před dveřmi do našeho bytu, kde zrovna spal můj přítel, mě najednou můj tchán políbil. Nakonec to dopadlo tak, že jsme skončili v hotelu. Vídáme se nadále a je to skvělé. Na svůj věk je velmi čilý. Je pozorný, milý a skutečný džentleman, ale svého přítele nechci ztratit. Miluji ho. Poraď mi, jak mám tuto situaci vyřešit. Děkuji, Dana.

Teda Dano, to je síla! Tvojí situaci ti vůbec nezávidím! V první řadě tě ale musím pokárat. Nechápu, proč ses s tchánem scházela na kafíčka. Provokuješ a pak se divíš! Muselo ti být jasné, že to nejsou nevinné sedánky. Holt mít nadstandardní vztahy s členy rodiny svého partnera se nevyplácí. Takže ti radím, abys to s tchánem utnula. Myslím si ale, že tvému vztahu s přítelem už to stejně nepomůže. Být tebou, rozejdu se s klukem i jeho otcem a odstěhuju se do jiné země.

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.vrana@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradnu najdete na našich stránkách každý čtvrtek!