Sexuální poradna pana tuleně: Svého přítele nechci ztratit, ale vídám se s jeho otcem v hotelu…

Michaela Maršálová

Ahoj drahý tuleni, nedávno jsem se seznámila s jedním mužem. Zanedlouho jsme spolu začali chodit a po chvíli i bydlet. Milovali jsme se a všechno bylo krásné. Do chvíle, kdy mi představil svou rodinu. Jeho matka je velmi milá žena a jeho otec je opravdu úžasný muž... Začala jsem se se svým budoucím tchánem stýkat i mimo rodinné oslavy a akce. Párkrát jsme si vyšli na kafe a nějak mezi námi přeskočila jiskra. Jednoho dne jsme se s přítelem pohádali a já jsem zavolala jeho otci. Vyšli jsme si na skleničku, povídali jsme si a někdy okolo půl 1 ráno mě šel doprovodit domů. Před dveřmi do našeho bytu, kde zrovna spal můj přítel, mě najednou můj tchán políbil. Nakonec to dopadlo tak, že jsme skončili v hotelu. Vídáme se nadále a je to skvělé. Na svůj věk je velmi čilý. Je pozorný, milý a skutečný džentleman, ale svého přítele nechci ztratit. Miluji ho. Poraď mi, jak mám tuto situaci vyřešit. Děkuji, Dana.

Teda Dano, to je síla! Tvojí situaci ti vůbec nezávidím! V první řadě tě ale musím pokárat. Nechápu, proč ses s tchánem scházela na kafíčka. Provokuješ a pak se divíš! Muselo ti být jasné, že to nejsou nevinné sedánky. Holt mít nadstandardní vztahy s členy rodiny svého partnera se nevyplácí. Takže ti radím, abys to s tchánem utnula. Myslím si ale, že tvému vztahu s přítelem už to stejně nepomůže. Být tebou, rozejdu se s klukem i jeho otcem a odstěhuju se do jiné země.

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.vrana@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradnu najdete na našich stránkách každý čtvrtek!

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit