Sexuální poradna pana tuleně: V polovině případů se netrefím do správného otvoru

Michaela Maršálová

Dobrý den, mám problém... Cca v polovině případů se netrefím do... ehm... správného otvoru. Nevím, čím to je, ale penis mi vždycky zajede jinam, než chci. Živím se jako stavební technik a tím pádem se cítím ještě hůř... Není možné penis nebo mezinožní prostor u partnerky nějak vykalibrovat? S pozdravem Bedřich.

Dobrý den Bedřichu! Tomu říkám záludný dotaz! Řekl bych, že problém bude ve vašem sklonu a v poloze partnerky. Jestli se vám tohle děje při poloze misionář, míříte moc pod sebe. Jestli při poloze zezadu, je partnerka málo vyšpulená. Nebojte se si ji nastavit, jak potřebujete. Navedl jste mě ale na ďábelskou myšlenku – nechce to ta vaše holka prostě do zadku? Až se zase příště „netrefíte“, zkuste v tom pokračovat a jestli vaše partnerka neucukne, gratulki!

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.marsalova@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradna je na našich stránkách každý čtvrtek!