Sexuální poradna pana tuleně: Vzrušují mě boubelky

Michaela Maršálová

Ahoj tuleni. Moji kamarádi chodí s krásnými ženami a já se stydím jim přiznat, že mě modelkovské typy vůbec nebaví. Mě vzrušují boubelky. Ne úplně tlusté, ale trocha faldíků mi přijde sexy. Jsem divný? Díky za názor, Alan.

Ahoj Alane, divný nejsi. A já ti fandím! Protože zamilovat se do modelky umí každý trouba, ale chtít baculku, to je teprve chlapství! Rozhodně to není úchylka. Určitě znáš slavné pořekadlo, že ženská bez prdele je jako týden bez neděle. Podle mě (a i tebe) na něm něco je. Takže se nestyď a klidně se klukům přiznej, že se ti líbí macandy. Uvidíš, že ti ještě budou závidět, protože takové holky se nebojí jíst, umí vařit a sálá z nich živočišné teplo. Je to prostě výhra na všech frontách!

Chcete i vy poradit na poli sexuálního života? Zeptejte se pana tuleně! Dotazy posílejte naší šéfredaktorce Michaele na email michaela.marsalova@koule.cz a ona vaši zprávu panu tuleni předá. Odpověď na svou otázku pak najdete na webu Koule.cz. Sexuální poradna je na našich stránkách každý čtvrtek!