Sexy herečky, které ve filmu nikdy neuvidíte úplně nahé

ahu

Jsou krásné, sexy a talentované - jejich nahé tělo ale na plátně nikdy neuvidíte. Některé herečky nemají problém se kvůli umění svléknout, následujících šest hvězd mezi ně ale nepatří.

 1. Megan Fox
  Na vrcholu kariéry platila hvězda Transformers takřka za nový sexsymbol, mnozí ji nazývali nástupkyní Angeliny Jolie – přesto se Megan Fox na place nikdy zcela nesvlékla. Nejvíce ukázala v hororu Jeniffer´s Body, kde je vidět nahá zezadu. Původně šlo herečce o to, že by nesnesla pohled na sebe sama, kdyby to náhodou vypadalo hrozně, nedávno k tomu přidala o něco méně malicherný důvod; má totiž dva syny a nechce, aby chlapci svou matku někdy viděli nahou nebo v sexuální scéně, je to prý degradující.
 2. Emma Watson
  Spousta dětských hvězd propadne drogám, alkoholu a sexuálním skandálům ještě před dosažením dospělosti – ne tak Emma Watson aka Hermiona z Harryho Pottera. Herečka si hodně zakládá na svém mediálním obrazu a nikdo ji nikdy nevyfotil ani zlitou, natož třeba bez plavek. A svlečenou ji možná nikdy neuvidíme ani při práci. Emma totiž prý ctí odkaz čarodějky, jako kterou ji milují a obdivují miliony dívek po celém světě. Pro herečku je to tak důležité, že to „nechce zneuctít neuváženou nahotou“.
 3. Anna Kendrick
  Anna Kendrick měla co se kariéry týče štěstí. Na rozdíl od svých vrstevnic se jí podařilo vyhnout se škatulce teenagerských filmů a vrhla se rovnou na komedie, pro které má největší talent. Image holky, která je pro každou srandu, si chce zachovat, a tak, i když, jak sama říká, nahé scény neodsuzuje, ona sama se jim snaží a bude snažit vyhýbat. Ve filmech, kde se její postavy svlékly, ji doposud vždy zastoupila dvojnice.
 4. Sarah Jessica Parker
  Carrie Bradshaw sice sexem přímo žila, nahatou ji ale v kultovním seriálu nikde vidět nemůžete. Sarah Jessica Parker si totiž vymohla, že nikdy nepůjde dál než do spodního prádla. Proč? Nemá totiž ráda, jak vypadá nahá. Její kamarádky Charlotta, Miranda a Samantha tento problém naštěstí neměly, a tak je v show odhalených ňader až až.
 5. Jessica Alba
  Další kráska, pro kterou je natáčení nahých scén nepříjemné, je Jessica Alba. Herečka, která si popularitu získala paradoxně rolí striptérky v komiksové adaptaci Sin City, by se prý styděla před vlastní rodinou. „Nevím, jak bych se prarodičům podívala do očí, kdyby viděli film, kde jsem nahá,“ řekla v jednom rozhovoru. Hodná!
 6. Julia Roberts
  Kariéru amerického zlatíčka Julie Roberts sice nakopl part prostitutky, ve všech hanbatých scénách ji ale nahrazovala dvojnice. Julia se totiž striktně odmítá před kamerou odhalovat a díky velikosti svého jména si to režiséři už roky nedovolili po ní vyžadovat.
Pretty Woman – Vivian a Edward