Sexy způsoby, jak spálit kalorie, aniž byste museli do fitka

Redakce

Rádi byste zhubli, ale nechce se vám do fitness centra nebo vyrazit ven? Můžete zůstat hezky pěkně ve svém pelíšku a spalovat se svým partnerem či partnerkou pod peřinou. To je docela lákavá nabídka, že? Když někoho milujete, tak zatím co s ním trávíte čas, vaše srdíčko tluče jako o život a dokonce spalujete i nějaké ty kalorie. Užijte si tedy intimní chvilky, po kterých budete šťastní a možná i štíhlí.

  • Líbání – šedesát osm kalorií za hodinu. I během této krásné a příjemné aktivity, která není moc náročná, můžete spálit několik kalorií. O to víc, když budete střídat polohy. Můžete být nad svou drahou polovičkou nebo nějak jinak. Líbání nepodceňujte, protože během něj můžete prohloubit i vaši lásku a být si navzájem zase o něco blíž.
  • Svlékání – osm a více kalorií. Kdo by to byl řekl, že při svlékání se dá spalovat? My rozhodně ne a proto nás toto zjištění příjemně překvapilo. Ještě zajímavější je informace, kterou zjistili vědci o tom, že když se snažíte sundat podprsenku ústy, tak můžete spálit až osmdesát kalorií a to je docela slušné, ne?
  • Masírování – osmdesát a více kalorií za půl hodiny. Kdo nemá rád příjemnou masáž od svého partnera, která se může stát i báječnou předehrou? Při slastné masáži se zvýší tepová frekvence a začnou se spalovat kalorie. Ve výsledku tedy budete hubnout a ještě u toho uspokojíte svou drahou polovičku, která se během masáže krásně uvolní.
  • Sex – sto čtyřicet pět a více kalorií za půl hodiny. Sex je něco úžasného, kdy se dva partneři citově, tělesně i duševně spojí.  Pokud chcete kvalitní sexuální život, tak si užívejte sex, co jen to jde, protože během něj také spálíte několik kalorií, jako třeba při běhu. Stačí, když zapojíte fantazii a vyzkoušíte zajímavé a mnohdy i náročné polohy, které navíc promění stereotyp v něco exkluzivního.
  • Orální sex – sto kalorií za půl hodiny. Orální sex patří mezi další příjemné aktivity, kdy můžete spalovat kalorie. Když navíc použijete ruce, bude výsledek ještě lepší a účinnější. Budete ho teď provozovat každý den?

Proč muži nemají penisovou kost?

10 věcí, na které myslí holka, když vám to dělá pusou, kluci