Shemar Moore našel osudovou lásku. Oslovil ji e-mailem!

mim

Charismatický lamač dívčích srdcí, americký herec Shemar Moore (47) se zamiloval. Jeho vyvolenou je o 17 let mladší kolegyně Anabelle Acosta, kterou oslovil prostřednictvím e-mailu. Od exotické krásky narozené na Kubě se teď ani nehne. Dokonce prý začíná uvažovat o založení rodiny.

„Už dlouho se mi líbila, ale neměl jsem na ni žádný kontakt. A tak jsem rozhodil sítě mezi svými spolupracovníky. Slíbil jsem, že zaplatím tomu, kdo mi na ni sežene nějaké spojení, víkendový pobyt pro dva v Las Vegas včetně letenek. Všichni se mohli přetrhnout, jak usilovně pátrali,“ směje se hlavní představitel nového seriálu S.W.A.T., který vysílá AXN.

O tom, komu z jeho týmu se nakonec e-mailovou adresu exotické kubánské rodačky podařilo získat, ale teď herec zatvrzele mlčí. Nicméně nechápeme, proč jí nenapsal na nějakou ze sociálních sítí jako každý normální člověk v dnešní době…

Rodinný život nade vše

Shemar Moore prožívá skvělé období nejen v soukromí, ale i v profesionálním životě. Po 23 letech, kdy dostával pouze epizodní role (Mladí a neklidní; Myšlenky zločince), se mu postavou seržanta Daniela „Hondo“ Harrelsona v seriálu S.W.A.T. otevřela nová herecká perspektiva.

Za posledních pár měsíců dostal nabídky hned od tří hollywoodských producentů. Zůstává však nohama na zemi a netají se tím, že jeho nynější prioritou je spokojený rodinný život.

Další pokus

„Vždycky jsem si přál mít vztah bez komplikací a věčně napjatého programu. V naší profesi je občas těžké najít si čas jeden na druhého. Když se rozhlédnete po Hollywoodu, nejen na herce, ale i členy štábů, je to samý rozvod. Trávíte na natáčení mnohem více času než se svojí rodinou a platíte takovou daň,“ říká herec, který ví, o čem hovoří.

Jednou totiž už ženatý byl. Jako dvacetiletý se oženil s kolegyní Sanaa Lathan, ale bezdětné manželství bylo po šesti letech rozvedeno. Později mu také nevyšly krátké vztahy se zpěvačkou Toni Braxton, herečkami Ashley Scott a Victorií Revell ani s profesionální fotbalistkou Shawnou Gordon. Vyjde to tentokrát?