Sia: Někdo se pokouší prodat mou nahou fotku. Šetřete peníze. Tady je!

Redakce

Novinařina v Hollywoodu? Těžká dřina. Ležet v jednom kuse v keři a čekat, až vypadne prso, vyleze zadek, nebo se někdo opilý omylem vyspí s někým nezletilým není žádný med. Obzvlášť, když vám to celebrity nápaditě hatí.

Potom, co se zpěvačka nominovaná na Grammy dozvěděla, že se nějaký novinář chystá prodat její nahé fotky, rozhodla se takzvaně stočit volant do smyku a vypálit novinářům rybník. Fanoušky šokoval příspěvek na Instagramu, který hlásá: „Někdo se zřejmě pokouší prodat mou nahou fotku fanouškům. Šetřete peníze, tady je zdarma. Každý den jsou Vánoce.“ Umělkyně v příspěvku skutečně postla svou nahou fotku.

Zmínka o Vánocích v podobě dovětku „Everyday is Christmas“ se v příspěvku neoctla náhodou. Tak se totiž jmenuje zpěvaččino připravované album. Má obsahovat kolekci svátečních písní a vyjde už 17. listopadu.

Zpěvačka jde evidentně z extrému do extrému. Zatímco ještě na začátku tohoto roku svou tvář Sia důkladně schovávala pod blonďatou ofinou, teď se zas evidentně nezdráhá odhalit úplně všechno. Ale po všech těch vychrtlých hollywoodských kráskách se nám líbí, že zadek někoho, kdo v drsném americkém showbyznysu prorazil, může vypadat tak… lidsky.

A co jsme si z celé eskapády odnesli? Siu se rozhodně nevyplácí chtít napálit.

V horším případě by mohla některého z novinářů zasednout!

Sia Carpool Karaoke