Sinatrovský koncert v Praze přidává v prosinci druhý termín

Redakce

Swingový král Frank Sinatra (1915 – 1998) by letos oslavil 100 let, což je výročí, které si připomene i Praha velkým swingovým koncertem Sinatrology 12. prosince. Vzhledem k zájmu o vstupenky ovšem pořadatelé přidávají ještě jeden koncert 13. prosince. Obě akce proběhnou v Obecním domě. Vstupenky od 999 Kč seženete přes Ticktstream.

Na scéně se vystřídá více než 40 umělců, kteří zahrají a zazpívají přes 50 sinatrovských evergreenů. Ze zahraničí dorazí německá swingová hvězda Tom Gaebel, filipínský entertainer Arthur Manuntag, slovenská vibrafonistka Ludmila Štefániková a z Los Angeles přijede zpěvačka Yanna Fabian (Jana Fabiánová).  Na pódiu se objeví i Jan Smigmator, Pavel Šporcl, Tereza ČernochováJiří Stivín a další. Všechny umělce doprovodí Big band Felixe Slováčka. Koncertní síň bude upravena pro sezení u banketových stolů i s několika exkluzivními místy přímo na podiu.

„Jsem moc rád, že všichni oslovení umělci bez váhání přijali naše pozvání a pracují na osobité interpretaci Frankových hitů. Pro diváky máme připraveny zbrusu nové aranže a duety, které nikde jinde než na Sinatrology nezazní,“ prozrazuje dramaturg a průvodce večerem zpěvák Jan Smigmator. (red)