Sinéad O’Connor chystá knihu. Těším se, že pomluvím své partnery, říká

Redakce

Irská zpěvačka Sinéad O’Connor píše autobiografickou knihu o svém životě, v níž se chystá otevřeně popsat nejen hudební kariéru, ale i milostné eskapády. Vzpomínky by měly vyjít v roce 2016. Oznámil to zpěvaččin nakladatel, společnost Penguin.
Sedmačtyřicetiletá zpěvačka tvrdí, že si nebude brát žádné servítky a prý už se těší, až bude moci pomluvit všechny své bývalé partnery; vdaná byla celkem čtyřikrát, se třemi muži má čtyři děti.

Poslechněte si Sineád v Youradiu

První sólové album The Lion and the Cobra natáčela Sineád O´Connor v jedenadvaceti letech. Světovou slávu jí ale přinesla až druhá deska s názvem I Do Not Want What I Haven’t Got (1990) s hitem Nothing Compares 2 U, již složil Prince. Prozatím poslední deska I’m Not Bossy, I’m The Boss jí vyšla letos. Pozornost ale vždy poutala i nejrůznějšími skandály a divokým osobním životem. Hudebnice například v roce 1992 roztrhala v přímém přenosu fotku papeže na protest proti ututlávání pedofilních afér irských kněží a podporovala teroristickou Irskou republikánskou armádu (IRA). (red)

Poslechněte si Sinéad O´Connor, jak zpívá vokály se svou dcerou Róisín v písničce Johna Granta

https://www.youtube.com/watch?v=qUF6iDMAeuU