Sledujte je: Top 5 nejinspirativnějších bloggerů světa

Redakce

Bloggování je jeden ze způsobů, jak ukázat svou kreativní stránku, vyjádřit pocity, oslovit lidi kolem sebe a zlepšit komunikační dovednosti. Díky blogu totiž můžete komunikovat s lidmi po celém světě. Přečtěte si článek o těchto inspirativních bloggerech, kteří vám vyrazí dech.

  • Michael Arrington. Michael je naprosto úžasný. Začínal jako právník v Kalifornii. Poté si uvědomil, že chce být známý po celém světě a rozhodl se založit blog s názvem TechCrunch.com. Na něm zkoumá nadcházející technologie všech firem a podnikatelů z celého světa. TechCrunch se stal jedním z nejčtenějších blogů zaměřených na technologie a jako výsledek je i parádní výdělek. Michael využívá peníze na založení vlastního investičního fondu. Jeho web se věnuje inteligentnímu pasivnímu příjmu a snaží se ukázat lidem, že jde pracovat i jinak. 
  • Andrew Sullivan. Andrew vlastní blog The Daily Dish a má neuvěřitelných tři sta tisíc návštěv měsíčně. Jen v letošním roce udělal několik změn a opustil i své další blogy jako The Daily Beast, aby se mohl The Daily Dish věnovat na plný úvazek. Díky své tvorbě si vydělá neskutečných dvacet dolarů za čtenáře měsíčně a teď si to vynásobte tři sta tisíci. Blog se v roce 2000 stal prvním webem, který se věnoval politickým tématům.
  • Pat Flynn. Pat patří mezi ty nejinspirativnější bloggery světa. Poté, co před několika lety ztratil sovu druhou práci, musel zažádat o podporu kvůli nastávající rodině. Vytvořil webové stránky s názvem SmartPassiveIncome.com. Od té doby ho sledují miliony lidí a jeho čtenost stránek je maximální, je to hlavně díky jeho poctivosti a věrnosti lidem. Za posledních šest měsíců si vydělal přes milion korun měsíčně.
  • Harvey Levin. Harvey je americký právník, právní analytik, blogger a reportér celebrit. Jeho webové stránky TMZ.com jsou nejlepší. Najdete tu takových klepů o celebritách, že vám spadne brada. Harvey je dokonce hostí i ve své vlastní televizní show. Díky blogu si vytvořil jméno a vybudoval svou osobní značku.
  • Darren Rowse. Darren je další blogger, kterého musíte znát. Blogování pro něj bylo koníčkem, ale přerostlo to v mnohem víc. Bloggoval o olympijských hrách a focení, ale prozhodl se, že založí blog, kde bude pomáhat ostatním lidem se založením vlastních stránek. Darren se tomu v současné době věnuje na plný úvazek a vydělává peníze z reklam a také e-knih. V roce 2007 byl dokonce zařazen mezi nejlepší internetové celebrity časopisu Forbes. 

7 mužů, kteří nám na Olympiádě ukázali svá sexy záda

30 věcí, které bychom říkali, kdyby byl sex stejně návykový jako cigarety

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit