Slováci se zlobí – „Denis Lacho neměl vypadnout!“

Redakce

Vyřazení Denisa Lacha (15) z Česko Slovenské SuperStar leží od večera našim sousedům hodně v žaludku."Nemal, vypadnut, radsej mal ist Bendik. Denis to mal vyhrat!," takových reakcí jsou teď na slovenských webech stovky. "Roztomilej, měla radši jít Monika Bagárová," přidalo se několik Čechů. Těžko říci, nicméně Včelka Mája od Karla Gotta opravdu Denisovi nevyšla. Podle odborníků se potrápil hlavně kvůli češtině. Přitom k písni existuje i slovenský text. "Měl jsem se naučit český text. A to jsem udělal. Pak mi v neděli odpoledne řekli, že mám zkusit i slovenský. Strašně se mi to ale pletlo. Na generálce to nevyznělo tak, jak by mělo. Tak jsem se na to vykašlal a zazpíval to česky," řekl k tomu Denis.

Podívejte se, jak Denis v neděli zpíval Včelku Máju

2Denis se chystá na studia do Prahy
Od rána Denise vozí řidič s bodyguardem po slovenských redakcích, kde poskytuje rozhovory a zúčastňuje se on-line chatů. V nich například vyloučil, že je homosexuál. Prozradil také, že během SuperStar přibral a že se chystá na konzervatoř do Prahy. "Chceme od září na konzervatoř spolu s Bendigem a Monikou. Uvidíme, jestli se nám to podaří," prozradil Denis, který se netají tím, že do teď neměl holku.

Na videorozhovor s Denisem se podívejte

Na jménu Denise se včera při vyřazování jednohlasně shodla i čtveřice porotců. „Je to nejlepší zpěvák ze Slovenska v této soutěži, ale jeho jméno hovořím dnes proto, že několik kol si nevybral dobrou písničku. Netuším, jaké je pozadí vybírání, ani mě to nezajímá, ale zpěvák by si měl umět vybrat písničku, která mu sedí a o ni zabojovat. A toto Denis Lacho nedokáže," řekl ještě před verdiktem diváků porotce Palo Habera. Samotné vyřazování bylo dramatické a plné emocí. V čekárně se ocitli jak Denis Lacho a Monika Bagárová, tak i favorit soutěže Jan Bendig. Ten situaci nezvládl a z očí se mu ještě před ortelem řinuly slzy. „Stojím tu se svými nejlepšími kamarády," odůvodnil své emoce Bendig. Následně soutěž opustil Denis. „Děkuji všem za hlasy, své rodině i téhle partě lidí, lepší jsem si nemohl přát," neskrýval dojetí. Následně se pokusil rozloučit Labutí písní. Napoprvé se mu ale nepovedla, a tak stejně jako tehdy v divadle poprosil o zahrání "ešte raz". (lbp)