Soutěž: Vyhraj pro sebe a svého kamaráda vstupenky na koncert Beyoncé a dvě její DVD!


Hvězda R´n´B Beyoncé rozpálí ve čtvrtek 30. dubna pražskou O2 arénu a ty můžeš být u toho! Je to jednoduché – přiveď svého kamaráda do fanklubu Koule.cz na Facebooku a vstupenky a dvě DVD Beyoncé jsou tvoje.

Jak na to?

Beyoncé                   Foto Sony Music

Požádej svoje kamarády, ať se stanou členy Koule.cz na Facebooku. Nebo je rovnou pozvi! Stačí, když se tvůj kamarád ve správný čas stane členem fanklubu Koule.cz na Facebooku, a má šanci vyhrát vstupenku. Druhý lístek získáš ty jako odměnu za to, že jsi kamaráda do fanklubu Koule přivedl. Jak to dokážeš?Jednoduše, tvůj kamarád a zároveň nový fanoušek Koule.cz napíše na „zeď“ fanklubu Koule.cz informaci, že Kouli jsi mu doporučil právě ty.    

Začni teď hned zvát své kamarády do klubu Koule.cz. Pošli jim pozvánku a oni se průběžně mohou registrovat a akceptovat tvé návrhy na členství v klubu Koule.cz. To všechno až do pondělí  27.4. do 12 hodin, kdy soutěž končí. Dvě vstupenky na koncert Beyoncé a dvě její DVD (The Beyoncé Experience Live a Live At Wembley) vyhrává ten kamarád, který ve správný čas nebo nejblíže stanovenému času vstoupí do klubu Koule.cz na Facebooku. Na koncert s ním vyrazíš právě ty, protože ty jsi ho do klubu Koule.cz pozval.

Návod:

1. Jsi-li již členem Koule.cz na Facebooku, je to jednoduché – klikni vpravo na ikonku „pozvat lidi do skupiny“ a pozvi svého kamaráda. Pokud v tu správnou chvíli přijme tvou nabídku na členství, vstupenky a DVD mohou být vaše. Nesmí ale na „zeď“ zapomenout napsat, že jsi to byl právě ty, kdo ho do klubu Koule.cz pozval. 
2. Nejsi-li doposud členem Koule.cz na Facebooku – klikni tady a staň se členem naší skupiny. Dále už jen stačí „pozvat lidi do skupiny“ podle návodu a bodu č. 1.
3. Nemáš-li doposud profil na Facebooku a chceš-li si s námi zahrát o vstupenky na Beyoncé a o její DVD, musíš se nejdříve zaregistrovat tady. Pak pokračuj dále podle návodu a bodů v tomto pořadí 2. a 1.

Pravidla:

Jaký čas vstupu kamaráda do fanklubu Koule.cz na Facebooku vyhrává?  
Může to být pátek poledne, sobota pět minut před půlnocí, pondělní poledne, ale taky to může být už za patnáct minut! To ví jenom obálka zapečetěná notářem. Odpečetěna bude v pondělí 27.4. ve 12 hodin, hned poté vás budeme na Kouli.cz a v klubu Koule.cz na Facebooku informovat, kdo se stal majitelem dvou vstupenek na koncert Beyoncé a dvou DVD Beyoncé.  

Majitelem vstupenek na koncert Beyoncé a její DVD se stává ten kamarád, který vstoupí do klubu Koule.cz na Facebooku nejblíže času, který byl stanoven jako vítězný.

Celé podmínky soutěže si přečtěte tady.

Témata: