Soutěž: Vyhrajte iPad mini a přenosné dokovací stanice s reproduktory

Redakce

Pozor pozor, máme pro vás nachystanou soutěž s chytrým Youradiem! Vyhrát můžete iPad mini anebo přenosné dokovací stanice s výkonnými reproduktory Thunderstorm pro tablety od společnosti Belkin, které díky pokročilé technologii zvyšují zážitek z poslouchání hudby.

Jak vyhrát?

1. Vyražte na festival Rock for People

V pátek 4. 7. na Rock for People najděte hostesky Youradio a vyzvedněte si u nich soutěžní otázku. Správnou odpověď a pět výherců vyhlásí ve 23:00 Pavel Cejnar v hangáru Evropy 2. První výherce získává iPad mini, další čtyři šťastlivci přenosné dokovací stanice s výkonnými reproduktory Thunderstorm pro tablety od společnosti Belkin.

2. Nahrajte vaši festivalouvou fotku

Pokud na festivalu nebudete, nezoufejte, i tak máte možnost vyhrát. Nahrajte do 11. 7. na webu Youradia fotku, která vyjádří, jaká je právě ta vaše festivalová nálada. Pařící? Zábavná? Romantická? Taneční? Možností je nespočet, vždyť je to vaše nálada! Osm fotek, které nejlépe vystihnou festivalovou náladu, budou oceněny přenosnými dokovacími stanicemi s výkonnými reproduktory Thunderstorm od společnosti Belkin. A kdo o výhercích rozhodne? O pěti porota Youradio a o třech vy svými hlasy v galerii na Facebooku.

Těšíme se na vaše nálady! A vy se můžete těšit na iPad mini a přenosné dokovací stanice Thunderstorm obsahující výkonné reproduktory s digitálním zvukem, které díky pokročilé technologii zvyšují zážitek z poslouchání hudby.

Stáhněte si aplikaci Youradio a vylaďte si hudební léto podle sebe, ať již na webu, v telefonu či tabletu. To vše zcela zdarma v Appstoru nebo Android Marketu.