Stačí se narodit do dobré rodiny a váš život může být jako v pohádce. Kdo patří mezi ty nejbohatší děti na světě?

Redakce

Budovat si kariéru je velmi složité a vydělání peněz to samé, což většina z nás zná moc dobře. Někdo měl však to štěstí, že se narodil do bohaté rodiny a má se jako v pohádce už od mala. Někteří třeba ještě ani nejsou plnoletí a díky dědictví si přišli na miliony či miliardy. Najdou si však i tací, co si díky své šikovnosti také přišli na dechberoucí sumy. Pojďme se na pár z nich podívat.

  • Rico Rodriguez. Rico patří právě mezi ty, kteří si vydělali své peníze sami. Tenhle herec totiž hraje už odmala, nejdříve šlo o malé role, ale později ztvárnil postavu v sitcomu Modern family. Ten se stal velkým hitem a díky téhle roli si vydělal tři a půl milionu euro, což je něco okolo devadesáti milionů korun. Přišel si tedy na hezké peníze, které už ale jen tak neuvidí. Nyní se věnuje jen malým rolím, protože další velké zatím nepřichází.
  • Elle Fanning. Sestra slavné herečky Dakoty Fanning je stejně krásná jako ona. Stejně se jim daří i ve filmovém průmyslu, kde se pohybují už odmala. Zahrála si v několika filmech po boku těch nejslavnějších herců, jako je Danzel Washington nebo JJ Abrams. Její majetek se odhaduje na čtyři a půl milionu euro, což je asi sto sedmnáct milionů korun.
  • Jaden Smith. Syn slavného herce Willa Smithe patří do obou skupin. Nejen, že je dítětem úspěšných a bohatých rodičů, ale také si sám vydělává hromadu peněz. Je talentovaným hercem, ale i zpěvákem. Nejvíce si ho můžete pamatovat z filmu Karate Kid, kde si zahrál s Jackie Chanem, nebo z filmu Štěstí na dosah, kde si zahrál se svým otcem. Na svém kontě má neuvěřitelných sedm milionů euro, což je necelých dvě stě milionů korun.
  • Valentina Paloma Pinault. Tahle malá kráska je dcerou slavné herečky Salmy Hayek a francouzského podnikatele Francouise Pinaultem. Je jasné, že nikdy nebude muset nic dělat, protože je už ve svých osmi letech parádně zajištěna. Majetek její maminky se odhaduje na sedmdesát milionů euro, to ani nebudeme přepočítávat, a její otec také není žádný chudák, protože jeho majetek se odhaduje na miliardy.
  • George Alexander Louis. Mezi nejbohatší a zároveň také nejmladší potomky patří tříletý princ George. Je to jednoduché – narodil se do královské rodiny, což má své výhody. Třeba automatický roční příjem. Ještě tedy nenastoupil ani do školy a už si vydělává.
  • Knox a Vivienne Jolie Pitt. Tahle krásná dvojčátka nepatří nikomu jinému než Angelině Jolie a Bradu Pittovi. Vzhledem k tomu, že jsou oba rodiče velmi slavní a šikovní, tak si během svého života přišli na krásné peníze. Velká část peněz, které děti vlastní, není tak úplně od nich, ale i od bulváru atd., kteří zaplatili spoustu peněz za jejich fotky, když se narodili. Celkem na ně čeká šedesát dva milionů euro. To bude krásný život.

5 slavných sourozeneckých dvojic, které společně režírují filmy

Jak vypadá sexbomba Eva Longoria bez make upu? Je to pěkná hrůza!