Stáhněte si Dezert, zákusek od Kittchena

Redakce

Přesně před rokem umístil písničkář, který se stále skrývá pod maskou Kittchen, na internet desku Menu (poslechněte si ji v YouRadiu). Skladby nahrané v kuchyni na kuchyňské nástroje Kittchena vystřelily mezi aktuálně nejskloňovanější jména české alternativy, byl dokonce nominovaný na hudební cenu Vinyla.

Nyní si můžeze z webu Kittchena stáhnout nášup v podobě Dezertu. Jedná se remixy písniček z Menu, na nichž se podílel například Bonus, Martin Evžen Kyšperský z kapely Květy anebo Braři Orffové.

"Křtít" se bude Dezert 3. května v kavárně Nová syntéza ve Veletržním paláci. Kdo přinese vlastnoručně pečený zákusek, dostane suvenýr. Všichni budou moci poslouchat koncert anebo autorské čtení. (sli)

Kittchen – Dezert
1. Čaj před výbuchem (Jacksiuh), 2. Mlhu (M. E. Kyšperský), 3. Nůž (Ille a Canny), 4. Sůl (27), 5. Půlka chlapa (Auto Space Cam Rmx), 6. Uzený (Strangers In the City), 7. Mlhu (Singleton), 8. Lednice Baddroom Mix (Sleeping Boy), 9. Sůl z Kronova (Bratři Orffové), 10. Medvědí Steak (Bous), 11. Netopýr (Psycho Tim), 12. Kafe ve Stromovce (Muzikant), 13. Mlhu (M. E. Kyšperský Country remix)