Stáhněte si Dezert, zákusek od Kittchena

Redakce

Přesně před rokem umístil písničkář, který se stále skrývá pod maskou Kittchen, na internet desku Menu (poslechněte si ji v YouRadiu). Skladby nahrané v kuchyni na kuchyňské nástroje Kittchena vystřelily mezi aktuálně nejskloňovanější jména české alternativy, byl dokonce nominovaný na hudební cenu Vinyla.

Nyní si můžeze z webu Kittchena stáhnout nášup v podobě Dezertu. Jedná se remixy písniček z Menu, na nichž se podílel například Bonus, Martin Evžen Kyšperský z kapely Květy anebo Braři Orffové.

"Křtít" se bude Dezert 3. května v kavárně Nová syntéza ve Veletržním paláci. Kdo přinese vlastnoručně pečený zákusek, dostane suvenýr. Všichni budou moci poslouchat koncert anebo autorské čtení. (sli)

Kittchen – Dezert
1. Čaj před výbuchem (Jacksiuh), 2. Mlhu (M. E. Kyšperský), 3. Nůž (Ille a Canny), 4. Sůl (27), 5. Půlka chlapa (Auto Space Cam Rmx), 6. Uzený (Strangers In the City), 7. Mlhu (Singleton), 8. Lednice Baddroom Mix (Sleeping Boy), 9. Sůl z Kronova (Bratři Orffové), 10. Medvědí Steak (Bous), 11. Netopýr (Psycho Tim), 12. Kafe ve Stromovce (Muzikant), 13. Mlhu (M. E. Kyšperský Country remix)

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit