Statečné společenstvo prstenu se po 15 letech znovu setkalo

Redakce

Jste připraveni cítit se hodně, hodně staře? Od premiéry prvního dílu Pána prstenů, Společenstva prstenu, uplynulo už dlouhých 15 let. Neuvěřitelné, že? Část původního společenstva se při této příležitosti sešla, aby si dala skleničku a k tomu večeři v podobě pořádné porce nostalgického vzpomínání.

V prosinci uplynulo neuvěřitelných 15 let od premiéry filmu Pán prstenů: Společenstvo prstenu. Protože natáčení tak epického velkofilmu trvá měsíce, dokáže lidi sblížit – a přesně to se stalo představitelům ústředních postav. Ti se nyní, když se jim podařilo sladit nabité programy, sešli, aby výročí oslavili.

Společestvo sice nedorazilo komplet, 5 z 9 je ale slušná bilance. Na setkání se tak objevili představitelé hobitů, Dominic Monaghan (Smíšek), nestárnoucí Elijah Wood (Frodo) a Billy Boyd (Pipin), Viggo Mortensen aka král Aragorn a Orlando Bloom, který nyní nosí stejně platinové vlasy, jaké měl jeho elfský hrdina Legolas.

Fotky z dojemného srazu zveřejnil Dominic na svém Instagramu a vy se na ně můžete mrknout v galerii. Je ale trochu škoda, že nedorazil ani duchovní otec filmového LOTRa, režisér Peter Jackson, ani Ian McKellen, který ztvárnil Gandalfa a je známý tím, že dokáže rozjet zábavu úplně kdekoliv. Tak třeba za dalších 15 let!

Jak dnes vypadá Bilbo Pytlík?

Aragorn má dost specifickou úchylku. Jakou?