Federální SuperStar 2 začne 20. února 2011

Redakce

Natáčení pěvecké show Česko Slovenská SuperStar 2 dospělo do další fáze. Soutěžící, kteří uspěli v castingových kolech, absolvovali v posledních dnech další vyřazovací proces – tzv. "Divadlo" a "Dlouhou cestu". Po skoro třídenním natáčení už je známa semifinálová čtyřiadvacítka soutěžících, které diváci uvidí v živých přenosech televizí Nova a Joj od neděle 20. února.

Všechno má na starosti česká strana
Zatímco Česko Slovenská SuperStar 1 probíhala celá na Slovensku, "dvojka" se bude odehrávat v Praze a tedy plně v režii televize Nova.

Natáčení procesů Divadlo a Dlouhá cesta se uskutečnilo v Obecním domě. Každý z adeptů tam nejprve před porotou ve složení Gábina Osvaldová, Helena Zeťová, Paľo Habera a Rytmus zazpíval sólo s doprovodem klavíru. Poté soutěžící rozdělili do čtveřic, které si mohly vybrat jednu ze tří písní. Tu pak pilovali celou noc na hotelu, aby ráno mohly porotu zaujmout nejen hlasovým, ale i vizuálním projevem.

Čtyřicet vyvolených, kteří uspěli v "Divadle", poté během nočních hodin absolvovalo další vyřazovací fázi soutěže, tzv. "Dlouhou cestu", která se natáčela v zajímavých prostorách pražského Ekotechnického muzea.
Do semifinále, které začne 20. února, se odtud dostalo 24 lidí.

Podévejte se na ukázku z loňské SuperStar

http://www.youtube.com/watch?v=bXpQ3jRJpUA