Superstar retardů, která tě dovede k šílenství!


Na úvod mého dalšího, jak už jste si u mě už mohli zvyknout - úžasného a bezkonkurenčního článku bych chtěla říct, že jsem na sebe velice hrdá, protože se mi opravdu povedlo rozproudit krev spousty lidí, přesně, jak jsem slíbila a reakce byly více než neuvěřitelné, jak jste si mohli přečíst ve velice zábavném článku, který vyšel na serveru jenpromuže.cz.

Na úvod mého dalšího, jak už jste si u mě už mohli zvyknout – úžasného a  bezkonkurenčního článku bych chtěla říct, že jsem na sebe velice hrdá, protože se mi opravdu povedlo rozproudit krev spousty lidí, přesně, jak jsem slíbila a reakce byly více než neuvěřitelné, jak jste si mohli přečíst ve velice zábavném článku, který vyšel na serveru jenpromuže.cz. Pokud jste ho nějakou velikou náhodou nečetli a nepatříte mezi těch už téměř osmset lidí, kterým se článek líbil, odkaz najdete zde :  http://www.jenpromuze.cz/start/17502-tohle-je-nova-superstar-diskofilu-s-downovym-syndromem

  Pobavilo? Mě rozhodně, smála jsem se od začátku až do konce a co víc, i Martin byl se článkem více než spokojený a věřím, že se usmíval o dost víc, než já. Autorům byc h chtěla říct velké díky, protože díky nim a jejich práci jsem si vydělala celkem slušné peníze, až se sama sebe ptám, kolik dostali za tak úžasný článek oni, protože mé články se dohromady líbili pouze 70 lidem a to jsem si dala záležet, ale nevadí, vždyť každý z nás si chce vydělat na chleba a pár rohlíků a v téhle době, kdy se neustále zdražuje se peníze zajísté hodí víc, než prsty nahoře a tak se s radostí se vrhám do další tvorby. Doufám, že se bude líbit alespoň tisíci z Vás. Určitě se teď ptáte, proč, co s ním chci mít něco společného, proč bych se chtěla takhle dál ponižovat a vystavovat se posměchu toho velkého davu lidí, nebo si chtěla číst úžasné komentáře od někoho, kdo se pod svou práci ani neumí podepsat?

  Když mi Martin napsal a řekl, co by si přesně přál a jak si myslí, že by to šlo udělat, já kývla, dala slib a jak vidíte, splnila jsem očekávání více než dobře. Vše funguje úplně úžasně, dva tisíce přehrání, třicetčtyři prstů dole, tři nahoře, pár komentářů, které, jak jsme následně zjistili, byli ze strany Martinových známých a co se týče zábavného článku, dívala jsem se, že předchozí píseň – „Let this party start“ neměla skoro žádné negativní reakce, ba co víc, názory čtenářů a posluchačů se začali rozcházet. Ptala jsem se sama sebe, co je na „First time“ tak špatného? Další otázka, kterou jsem často měla, když se dívám na Martina zeď, jaktože se skoro žádný příspěvek, který v sobě skrývá úspěch nepotýká s takovou oblibou, jako příspěvek, který se ho snaží veřejně shodit?

  Došla jsem k závěru, že se zde opět ukazuje náš národ, který si s radostí vždy vybere něco, co se příliš nepovedlo, jakoukoliv sebemenší chybu a tu se snaží prodat za účelem pobavení ostatních. Už tomu tak bude, to jsme prostě my, nikdy nebudeme s ničím spokojení, neustále musíme kritizovat všechno kolem sebe, chodíme jeden za druhým a vyprávíme si o ostatních a sami sobě do očí neumíme říct vůbec nic. Je to celkem smutné, když nad tím přemýšlíte, protože musím dát za pravdu Martinovi, že lidé spolu nedokážou držet ve vesnici, natožpak ve městech a poté v celém státě. Jsme rozhádaní, soutěžíme mezi sebou, kdo bude mít víc majetku, lepší auto, kdo poletí na lepší dovolenou, jsme schopní se smát jeden druhému i kvůli oblečení, co nosíme, či obchodu, kde nakupujeme! Samozřejmě jakékoliv pokusy o úspěch odsuzejeme ihned, zatímco častokrát sami neděláme vůbec nic. Ale o mých názorech tento článek není, je o Martinovi. Určitě Vás, jako mě zajímali reakce na komentáře, protože o další práci a nových spoluprácích už byla řeč, také jsme zjistili Martinův názor na kritiku a věřím, že spousta z Vás si říkala, že by moc ráda věděla, co si o všem on sám myslí. Já věřím, že se určitě pobavíte ještě víc, než dosud, protože jestli můj první článek rozproudil Vaší krev a další pobavil, tenhle Vás přímo dovede k šílenství! Připraveni? Tak pojďme!

  Jak ti bylo, když jsi četl první negativní komentář?
Už sem to  zmínil v předchozim článku, rád si všecko přečtu, ale nezajmá mě to. Každopádně bych chtěl říct, že samozřejmě, že o úspěchu umělce mluvěj peníze, k čemu mi sou přehrání, když z toho nemam ani penny? Pro mě sou důležitý peníze, protože to sou peníze, co zaplatěj dům, auto, jídlo, posilovnu a tak, za prsty nahoru nebo dolu si těžko něco koupim, stejně jako za komentáře, nemyslíš? A kdo platí Biebera, přesně tak, mladý holky nebo jejich rodiče a proč? I když se někomu nelíbí jeho hudba, spousta lidí ho nesnáší, zná ho celej svět a žije si svuj sen, kdo zná ty, co o něm píšou? Nikdo. Pobavilo mě, že ani Hitler neměl takový sebevědomí, jako mam já. No, co se na to dá říct, je to fakt vtipný.

  Co znamená friťák v McDonald’s?
Tak každej nějak začíná, jestli mam bejt víc osobní, kolem 14 let sem začal cvičit, protože sem chtěl bejt jako zápasníci a chtěl zápasit, potom sem potřeboval peníze, protože sem neměl, neměl sem drahý oblečení jako ostatní, ani auta od rodičů, tak sem si musel začít vydělávat no a tahle firma je nejlepší, kde sem kdy byl, protože to, co mi dala ona a naučila, to by mi nikdo nikdy nedal a začínal sem u friťáku, doteďka si to pamatuju a nikdy nebudu o firmě mluvit negativně, protože celosvětově je mezi 25. nejlepšíma firmama, hlavně co si budem povídat, hodně lidí o tom často mluvilo, ale víte jaká byla náplň mojí práce? Povidat si s pěknejma holkama, nebo s klukama, řikat co maj dělat, semtam je opravit, hlídat si pár datumů a u nás sem za to dostával víc jak policajti a jaká je jejich náplň práce? Pracujou s chlapama, na hezkou holku narazíte tak jednou, dvakrát, riskujou, že je někdo někde srazí,  musej jednat s tou největší špínou, jo, taky sem chtěl bejt policajt, ale časem mi došlo, že sem fakt rád, že se tak nestalo, protože bejt manažer bylo tisíckrát lepší a výhodnější a hlavně bez stresu, navíc sem díky tomu celkem vzdělanej člověk, to co učej na kurzech je neuvěřitelný a co si budem povídat, svalnatej manažer Mc? To se jen tak nevidí, proto sem nejlepší. Jak jinak. Ale tak když se na to dívam teď, je to celkem fajn, ne? Od fritézy z Mc až do hudebního studia v Londýně, přes to to půjde do labelu, do televizí, do rádií, do knihkupectví všude po světě, no, celkem fajn kariéra, ne?

  Pracuješ stále?
Tak když řeknu, že nepracuju, budu lhát. Arnold Schwarzenegger řekl, že byl tak úspěšnej, protože pracoval pro svoje sny. Ostatní nedělaj nic, nechaj jiný lidi platit za to, co chtěj dělat, něco málo vydělaj a ty peníze pak hned utratí, i když se jejich věci moc neprodávaj a nemaj žádný zadní vrátka , pak se moc nedaří a tak musej přestat a začít makat, třeba Lunetik, nebo všichni tyhle. Já? Já si řikal, že budu makat, makat a potom se to zlomí a už nikdy nebudu makat, ale dělat jenom to, co mě baví.  Ale, makat, já tomu ani neřikam práce, prostě mít mozek v hlavě, mluvit anglicky jako já a mít košily má super výhody, hlavně když máte nadřízený jako já, co Vás maj rádi. Sem sám svým pánem v cizí zemi, co víc si přát a ještě za to dostat krásně zaplaceno, nenadávat na nic a furt se smát? Když je něco špatně, v pohodě si sedneme, probereme, na co je třeba se zameřit a jedem dál. V klidu. Nemusim nikde riskovat svuj život, zabíjet lidi, psát blbosti o lidech jako jiný a žít ve stresu, že nebudu mít peníze, protože, co si budem povidat, těch tlustejch prasat je kolem dokola spousta a každej z nich se s radostí nažere no a kam pudou jinam, než do McDonald’s na Big Mac menu s dietní kolou, protože když pijete dietní kolu, tak mužete jíst co chcete! Byl sem na castingu na reklamu, mohl sem letět do New yorku natáčet, v Anglii, dobrý, co? A proč, jasně, byl sem jedinej kluk mezi holkama, to o něčem svědčí, ne? Jako vybrali holku, ale ten pocit… K nezaplacení… A pak olympiáda v Londýně, mam otevřený dveře všude po světě, kamkoliv budu chtít, kdo to muže říct? Takže tak jako tak si žiju a budu žít krásnej život, i kdybych měl mít brzo jenom a pouze vlastní restauraci, ale kdybych jí měl, víte, kolik peněz budu moc nacpat do reklamy? Protože, co si budem povidat, za všecko může jenom reklama, nic víc.

  McDonald’s je ale pro lidi, co nemají kam jít a nikde je nechtějí, ne?
Tak přesně tohle je názor lidí obecně. Četla si tu narážku na Illuminati? Kdo myslíš, že za firmou stojí? Jasně, oni. Firma je založená na pyramidě. Kdo to nechápe, tak je prostě blbá, tupá ovce. Začneš jako nic. U fritézy, nebo u grilu, nebo když si fakt k ničemu, tak hold budeš uklízet. To je jak když vylezeš školu. Ale uvnitř ti nikdo nikdy neřekne ne, to nemužeš, naopak, makej a dostaneš to. Chceš bejt manažer? Makej. Dostaneš to. Chceš bejt vedoucí? Dostaneš to. Všude vidíš pyramidu. Už jako druhej asistent máš peníze jako doktoři. Celkem smutný, co? Lidi musej dělat vejšky, studovat jak dlouho, aby měli doktorát a nakonec za to dostanou tak málo a kdejakej blbec, co čumí celej život do housek a potom sedí v kanclu na zadku a stará se o stížnosti a výdělky má pomalu ty samý prachy jako ty lidi co na Vás koukaj z televize a když ste dál dobrý, dál dostáváte vzdělání a pak se dostáváte na vrchol tý pyramidy a ste operations manažer, kterej má na starosti třeba všecko ve státu a kolik on za to má? To nemaj ani politici. Firma ti dá auto, telefon, proplatí benzín, jenom se musíš starat o bydlení. To je smutný, co? Tak jako tak si myslim, že sem byl vždycky ten chytrej, protože mě záleží hlavně na penězích, mít prostor na to, co chci dělat ale hlavně se u toho moc nenadřít. Málokdo vidí dovnitř a málokdo maká dost tvrdě na to, aby byl povýšenej a to je to… Nestydim se za svojí práci a nikdy se za to stydět nebudu a nejlepší na všem je, že během pár dalších měsíců, když se zadaří a budu schválenej, tak budu dělat věci pro marketing a reklamu a ta platí docela dost, kor v zahraničí, ale proč to někomu řikat? Nechci to tu rozebírat, to fakt ne, ale lidi maj na všecko špatnej názor a jestli je někdo, kdo teďko všecko vyvrátí, sem a budu to já a muj příběh. Lidi co mě znaj mě milujou a ty co se o mě dozvědi budou ještě víc. Nejlepší je, že sem nikdy neřešil, že mi někdo nezaplatili, že nebudu mít na tohle, taky sem nikdy nemusel řešit, že neni práce a tak. Sem spokojenej a baví mě, co dělam, už jen protože mam prostor, co potřebuju a víc jak dobře zaplaceno. Kdo to muže říct?

  Co Albatrosmedia a tvoje knížka – knížky?
Už to sou dva roky, kdy sem poslal svojí práci a přišel mi obratem mail že je místo ve 2013 a ať se na svojí práci podivam znovu. Poslal sem ji tam znovu a od tý doby sem se neozval a nevěnoval tomu tolik času, jako bych měl. Neni to kec, nemusim si vymejšlet jako některý lidi, jenom sem s tim nijak nepohnul, ale slibuju, že s tim pohnu, protože jestli si lidi myslej, že já dělam milion věcí a ani jednu pořádně, tak je to spíš tak, že nejsem totální magor do všeho, co dělam, ale snažim se mezi všim najít ten správnej balanc, protože psát knížky je nuda, dělat jenom hudbu taky neni nic zábavnýho, stejně jako jenom donekonečna ukazovat svaly a vypadat uplně dokonale, přitom v hlavě fakt nemít víc, než prášky a svaly, furt chodit a hlídat si kalorie, řešit, jestli si můžu dát večer šáňo, nebo ne, nebo jestli mam cvičit biceps opřenej o zeď, nebo jen tak volně, rozumíš, prostě ty věci, co sou tak nudný… Pak, když se chceš jít bavit, budeš pít vodu a řikat ne na alkohol, jen protože ta jedna noc zničí uplně všecko, co si tak poctivě buduješ? To sou lidi, který si neuměj užít život a najít ve všem balanc a tak je to se všim. Nejsem nejlepší vůbec v ničem z toho, co dělam a já to moc dobře vim, ale umim toho tolik, že sem nejlepší ze všech, co dělaj něco víc, protože nikdo z nich neumí tolik, co já a když mi ukážeš ve světě na někoho, kdo umí víc, než já, potom uznam, jo, tenhle člověk je lepší. Ale neni, protože na světě prostě neni nikdo takovej, jako já a ani nebude a přesto sem uplně normální kluk, co si nikdy na nic nehraje. Chtěl bych podotknout ještě, že se stále raduju s úspěchu a sem na sebe hrdej, protože vše je moje zásluha a když se mě někdo snaží záměrně shodit, potom se bráním, to se dá čekat, jako pes, taky má tolik důstojnosti, aby se bránil. A když se bránim, tak lidi s tim maj ještě problémy, ale osobně, proč mam poslouchat názory od někoho, koho sem se na nic neptal?  

  Co ty a Illuminati?
Netajim se tim, že celej život chci bejt součástí elity. Lidi co tomu neroumí mužou tak maximálně držet svojí klapačku, protože to oni sou ty, který se spokojej s tim, bejt na spodku pyramidy celej život a život jako takovej a všecko je postavený na pyramidě. Ať už je to s prachama, se slávou, se všim. Každej nějak začíná, začátky nikdy nebudou super, sou naopak nejtěžší, spousta kritiky, nic moc prodeje, prostě jak když seš u tý fritézy, potom se naučíš a najednou seš vejš a vejš. Tak to je se všim. Lidi, co tenhle jednoduchej princip toho, jak všecko funguje nedokážou pochopit jsou fakt omezený tupci, který v hlavě nemaj vůbec nic. Který sežerou uplně všecko, co jim předhodíš, přesně jako ovce. To sou přesně ty lidi, který se dokážou chytnout uplně všeho, co jim řekneš. Řeknu, že budu nejlepší na světě. Řeknu to tisíckrát i kdyby bylo tisíckrát tolik lidí proti. Ale budu a sem. Protože oni to moc dobře vědi, protože lidi zajímá to, co já udělam špatně, nezajímá je to, co udělam dobře, protože sou všichni do jednoho pokrytci schovaný do blbejch masek, často si hrajou na něco, co vůbec nejsou, jenom aby zaujali ostatní. Já si nikdy na nic nehrál. Proto sem teď taky s radostí vyhodil „First time“ a to úžasný video, protože co si budem povidat, nespal sem 30 hodin, opil sem se, takže proto se to moc nepovedlo a já vim moc dobře, že to je krok vedle, ale měl něco říct a účelu posloužil a tak sem víc než šťastnej. Kdo si teď ukáže na písničky předtím, nikdo, proč? Protože sou super, neni vůbec nic špatně. Chápeš? Předhodil sem blbost blbcům a chytli se, co víc si přát? A jinak mě opravdu kontaktoval někdo od nich, ověřoval sem si to odkud sou, z university, lebky a kosti, řiká ti to něco? Nevadí, něřiká to nikomu nic, protože nikdo o nich nic neví, ale všichni sou nejchytřejší . Proto sdílim jejich knížku. Proto sem přejmenoval svojí. Protože díky hashtags a webbotu kterej prohledává kolektivní mínění lidí a internet našli moje new world order, annihilation a dethroned a tak, nic neni dneska osobní a oni to vědi, poradili, co mam dělat dál co se týče knížek a například, že červená napáchala víc zla, než kdokoliv jinej, jestli chápeš, proto červený ďábel, ta knížka a práce má v sobě takovej kontext, že to skoro nikdo nepochopí, ani já sám, ale už se stalo, oni to asi četli, sám se ptam, jak o tom mužou vědět víc, jak mi mužou říct, že musim teď začít mluvit, ať me slyšej, že už s tim musim ven, proč to ještě neni. No a teď musim mluvit a musim mluvit tak hlasitě, ať o mě vědi všichni. Ať si kdo chce řiká co chce, jak už sem napsal, je profil, o kterym vim jen já a tam mi napsali, že gratulujou k mýmu úspěchu a práci a pokračovali. Jak o mě mužou něco vědět? Jednoduše, lidi si myslej kdo ví co, přitom neviděj za oponu a nikdy neuviděj, sou tupý tupci. Vsadim boty, že je spousta lidí co by k nim chtěla patřit, třeba rytmus, protože oni moc dobře vědej, že když  budou jedny z nich, potom nebudou muset hnout celej život už ani prstem, narozdíl od těch, co stále makaj. Lidi se ptaj, komu dluží svět tolik prachů, odpověď je, jdi po penězích a zistíš. A nejhorší je, že si o nich myslej, že sou snad špatný, nebo nějaký zlo, blázni, satanisti, kdo ví co, to je další věc, kterou brzo světu vyvrátim. V překladu to sou osvícený, světlo, lidi, co maj šestej smysl, rozvinutý osobnosti, inteligentní tak moc, že tyhle všecky výkřiky spodiny se jim nemužou rovnat ani náhodou, ani je nikdy nepochopí a budou na nich hledat jenom to špatný, přesně jako tyhle lidi teď na mojí práci. Dokonalej příklad všeho je McDonald‘s. Blbci ti řikaj a nutěj názor, nejez housky, protože budeš tlustej. Já řikam, jestli chceš bejt pořádně namakanej a velkej a chceš ať za tebou choděj malý kluci a ptaj se tě, co maj dělat, ať vypadaj jako ty, jako mě tak hodně jez a cvič, protože porosteš, potom nasadíš dietu a vysekáš to, ale potřebuješ jídlo a tahle firma je jediná, na kterou nikdo nikdy nic nenašel, protože všecko, co dělaj, je 100%. Trošku odbočim, ale právě proto sem takovej, jake jsem. S radostí si občas, neřikam furt, dam nějakej ten Big mac taky, protože díky tomu sem měl ve svejch 18 42cm přes ruku. Kdo to měl? Nikdo. Byl sem fakt monstrum právě kvuli Mc. Dokonce ani teď když vypadam nejlíp za svuj život nejsem takovej jako dřív. S těma illuminátama taky souvisí to, že přesně vim, kdo co píše a odkud, protože vidim skrz řádky, nemusim se nikoho ptát. Je to docela blbý vidět do lidí skrz text, kdo to umí? Mě jen tak prostě nikdo neoblafne, ať už se snaží psát anglicky, nebo si na něco hrát, tak či tak na všecko vždycky přídu. A co se týče jich, oni ze mě mužou udělat největší hvězdu na světě, kvuli inteligenci a talentu, kterej mam a taky udělaj, věřim, že brzo podškrábnu nějakej ten kus papíru, předevšim kvuli tomu, že vim, jak všecko je a sem ten, kdo chce a propaguje globální vládu a novej světovej řád. Až se tak stane, pak budu noční můra všech blbců. Ale to už sem vlastně teď. Co víc si přát? Tak jako tak zas mam přesně to, co chci.

  Co bys řekl na článek, který vyšel na serveru jenpromuže.cz?
Je mi jasný, že chcete upřímnou odpověď od elity a elita řiká, že to psal nějakej tlustej, zakomplexovanej, smradlavej, chlupatej, neoholenej a ještě ke všemu totálně hnusnej špekoun, kterej když se na mě podivá a ty houfy holek, co na mě civěj každej den, který poslouchaj mojí hudbu ba co víc, který sou za ty srač.. ochotný ještě zaplatit nějaký ty peníze, který se dívaj na moje fotky a dávaj mi tam prsty nahoru, který se na mě smějou odevšud, kamkoliv vlezu, tak jen a jen tiše závidí. Myslim, že článek je dokonalá reklama na mě, která se mi fakt hodila a ten, kdo to napsal, tak mu patří obrovský díky, protože ve svý blbosti ani neví, jakou službu mi tim udělal. Já za všecko, co chci platim. Je to tak a nebudu se tim nikdy tajit, protože peníze dneska dělaj přátele, ale tohle bylo zadarmo, takže sem opět vydělal nějaký ty peníze jen tak, protože sem prostě dokonalej. Určitě mam ponětí o všem, co se děje kolem mě, tak blbej fakt nejsem a před tim, než vypustim do světa pořádnou pecku sem potřeboval trošku rozruch, tak už to holt bejvá, protože ten, o kom se píše je v kurzu a ty prsty nahoru o tom jenom vypovidaj, protože sem nejzajmavější ze všech lidí a ať udělam cokoliv, ať je to blbost, nebo dobrá věc, lidi o tom budou mluvit, budou mluvit i o mě, protože některý z nich prostě nevěděj, jak se mi vetřít do přízně, jak si získat mojí pozornost. Dost bych to přirovnal k nějakejm holkám, který se snažej získat mojí pozornost jakejmakoliv způsobama, ale prostě nefunguje a fungovat nebude. Ale jako tenhle článek zafungoval, pobavil, rozesmál mě, díky němu se o mě píše a povidá, viděli to lidi, co sem chtěl, ať to viděj a ať si kdo chce myslí co chce, teďko se lidem vreju do paměti a budu nejřešenejší Čech široko daleko, protože sem jim teď všem ukázal, jak hloupej národ vlastně sou a jak moc sem rád, že už nejsem mezi nima, protože jediný, co je ve svym životě zajímá sou blbosti a co je špatně, protože na nich si musej dokázat, že vlastně takový blbci nejsou, přitom ty blbci ze sebe blbce dělaj uplně naschvál, aby je pobavili, aby si měli o čem povidat, až si pudou ven dát lajnu, nebo si daj pívo, nebo něco tvrdšího tamhle někde v lokálním pajzlu, protože sami vlastně neuměj vůbec nic, než řešit někoho tak velkýho, jako sem já. Dycky to tak bylo a dycky to tak bude, ať udělam cokoliv, lidi mě budou řešit. A víš, co je nejlepší? Oni si snad myslej, že mě ponížili. Ne. Ponížili mě ty lidi, kterejm sem se snažil pomoc a díky kterejm sem musel spát v autě celej měsíc, ty policajti, který mě ten den probudili a ptali se, co tam dělam, ať to vysvětlim. A já byl přikrytej tou dekou, neměl se na koho obrátit, musel sem si poradit, v cizí zemi, odkázanej sám na sebe, bez domova. Poníženej sem  byl, když sem zůstal ve Francii, neměl sem lístek na trajekt, neměl sem peníze, protože sem je utratil za benzín, ještě ke všemu sem jel špatnym směrem, ani mobil sem si nevzal a já spal v autě, odříznutej ode všech, odkázanej sám na sebe, jedl sem suchý vločky a prosil Boha, že chci zpátky do Anglie. A v obou případech sem věděl, že všecko bude super a bylo. Vykecal sem se ze všeho a já to dokázal nemožný, postavil sem se opět na nohy a teď sem silnější, než kdykoliv předtim, protože sem poznal jaký to je bejt opravdu hodně dole. Třikrát v  životě. Tohle? Tohle je jen výkřik sedláků co se mi vlastně snaží pomoc nahoru, i když si ze mě chtěli udělat srandu. Jako jo, povedla se, líbí se mi a sem moc rád, že se na muj účet pobavilo tolik lidí, ale taky sem rád za ty lidi, kterejm se moje další práce líbí a který mi opět nemaj co říct na moje komentáře, protože se všichni shodli na tom, že to, co sem dokázal já bylo dost odvážný a že opět neni nikdo, jako já, protože sem a budu prostě nejlepší, jednička. Pan Beck. A pan Beck by určitě nechtěl, aby lidi prodávali obě ledviny  nohu kvuli jeho koncertu, protože on moc dobře ví, že lidi u nás řešej jenom dluhy a sou neustále ve stresu, kde vezmou na co peníze, ba co víc, náklady na život sou šestnáct, vydělaj třináct a to, kdo vezmou zbytek, to už stát a nikoho nezajímá. A proto bych nechtěl, ať za takovej talent, jako já musej platit nějaký peníze, kor oni, vždyť ty sou schopný pobodat kvuli penězům i svojí babičku, jak sou ubohý. Tak řekni, opravdu se mam chtít zalíbit takovejmhle lidem? Dyť je to spodek pyramidy a ten zůstane spodek, nic víc, je mi jich spíš líto, ale pro pobavení určitě super, s radostí jedeme dál! Ale jestli mě něco fakt na tomhle všem mrzí, tak jen to, že tyhle lidi o kterejch vim, co všecko dělaj, jak to dělaj, proč co dělaj, že tyhle všichni jim k tomu ještě napomáhaj a ukazujou, že vlastně sou národ určenej k vyhlazení, protože sou věčně s něčim nespokojený. Když chceš vybudovat novej svět, kde budou všichni šťastný a spokojený, plnej lásky a přátelství, porozumění a tolerance, pochopení jeden druhého, uvědomění si, že sme jen lidi, jak bys to udělala? Sjednotila  všecky státy na světě do jednoho celku, ať se to líbí, nebo ne. Ale když se bude někdo bouřit a pude proti systému? Chci ti trošku otevřít oči, proč je všecko tak, jak to je a teď mam prostor a chci to říct na plnou hubu. Evropská unie je záměr Elity. Stejně jako severoamerická aliance. Stejně jako další dvě neviditelný unie, který sou vytvořený. Svět řídí uplně někdo jinej, uplně odjinud, než si lidi myslej. Ale záměr je pozitivní, dobrej, správnej, sme lidi, musíme se mít rádi, ať sme odkudkoliv a když se začnou všichni mít rádi a budou sjednocený, nebude třeba vojáků a zbraní, teprve potom se svět bude moc posunout vpřed, zameřit se na výzkumy apod. Co uděláš s někym, kdo chce jít proti systému a přemejšlí, jak odejít? Volby měl vyhrát Schwarzenberg, protože on moc dobře ví, co má dělat k prospěchu všech… Ale lidi udělali krok zpět… Tak to je u nás. Ty chytrý, ty pudou pryč. Proto dělam hudbu v zahraničí. Lidi za to, co se jim líbí platěj. Nekradou. Teď si řikáš, že Británie třeba taky nemá euro, tohle a tamto. Zajímal ses někdy, komu je vlastně svět zadluženej a proč je libra nejsilnější měna na světě? Kdo vlastně financuje Ameriku? Kdo tiskne peníze? Ať je to jakkoliv, lidi se musej sjednotit a pochopit, proč se určitý věci dějou a sou, jak sou. I ty, jinak to budou tvoje děti, kdo nebude mít co jíst, ani kde pracovat a ať se ti to líbí, nebo ne, já vim o všem a otevíram ti oči a řikam pravdu. Myslíš, že to dělam, protože Vás nesnášim? Přemejšlejte…

  Trošku ses opět do všeho zamotal… Pochopila jse, že pro tebe je svět jen o penězích, úspěchu, elitě a bejt nahoře?
Rozhodně ne. Já jim s radostí předhazuju věci, který oni tak řešej abych jim ukázal, jak omezený sou a co je vlastně zajmá a co by měli začít řešit. Podivej se, svět je na pokraji další války, zajímá je to? Nezajímá, samozřejmě. Brzo nebudou mít co jíst, budou tak zadlužený, že budou páchat sebevraždy, což už dělaj, nebo zabijou vlastní babičku kvůli pár stovkám, takhle se chovaj zoufalci, lidi, který jdou pomalu, ale jistě na dno a neznaj lepší řešení, než tohle. Já byl na dně a zachoval sem chladnou hlavu a věřil v dobro a dostal se z toho, vim, o čem mluvim a teď všem s radostí během pár měsíců otevřu oči a ukážu cestu ven, ale to až potom, co se samozřejmě stanu nejřešenějším člověkem, protože někdo všem ty oči konečně otevřít musí, i když se jim to určitě ze začátku nebude líbit, protože jestli seš tak inteligentní a přečteš si tenhle celej rozhovor a to, co sem ti tu teď řekl několikrát po sobě, začneš si v tom spojovat souvislosti a pochopíš mě. Pochopíš všecko, co a proč dělám. Protože já sem člověk, co se ti snaží pomoc, co ti otevírá oči a řiká, co musíš řešit, jak co musíš dělat, zatimco ty se po mě snažíš šlapat, přitom škodíš sám sobě. Já sem ten, kdo řiká, že my jako lidi peníze nepotřebujeme vůbec k našemu štěstí, protože naše štěstí je druhej člověk, ale když máš víc, než druhý a děláš víc, než druhý, potom seš ty ten jejich cíl a snažej se tě shodit, ale viděj to, co dělaj? Oni to neviděj ve svý omezenosti, jen doufam, že jednoho dne otevřou oči a pochopěj. Teď je největší čas se všim začít něco dělat ale musíme začít každej sám od sebe a já, já musim dojít tam, kam musim dojít, protože někdo tomu světu musí vrátit rovnováhu, která mu teď chybí, protože sem si prošel peklem a naučil sem se, jak v tom všem chodit a to nemuže nikdo z těchle lidí říct, protože zatimco já šel ven, byl sem několikrát stlačenej na dno, velká většina z těch lidí stále potřebuje rodiče, aby jim utírali jejich zadečky. A víš, co byl vlastně třetí moment, kdy mi došlo, jakej sem a proč si tak věřim? Byl sem v ringu a učili sme se kopat jeden druhýho. Najednou mě tak začalo štípat břicho, že sem se nedokázal soustředit. Šel sem zpátky a nechal do sebe mlátit, mlátil druhýho, potom sem vylez a upadl a jen ležel. Ten kluk mi prokopl břicho, vylezli mi střeva. Byl sem tlustej a neměl sem svaly, protože sem asi rok nic nedělal a najednou sem si řekl, tak se vrátim a nakopu všem prd… Přišel sem domu a usnul sem. Bylo to příšerný. Doktoři mi to řekli, až když sem začal mít břišní svaly, co sem vlastně přežil a pak mi řekli, že když budu dál cvičit, jak cvičim, riskuju, že to praskne a umřu do 10 minut. Taky, že s tim nemužou nic dělat, protože je to celkem malá díra a moje břišní svaly sou teď dost silný. A já pak šel do práce a poslouchal moje podřízený, jak sou unavený, jak je bolí tohle, tamto, díval se na facebook a četl si statusy lidí kdo ví o čem a řikal sem si, vy idi… já udělam něco špatně a už tu nebudu! Já kvuli svýmu snu dost možná riskuju svuj vlastní život, každej den, jen abych něco dokázal. V tu chvíli mi došlo, že se všecko změnilo v hlad, nikoliv já chci, ale já musim… A co sem viděl kolem sebe? Chudáčky, chudinky, lidi, co si nechaj utírat zadky, co pak ukazujou na ostatní a stěžujou si na ně, přitom sami sou k ničemu, sami nikdy nic…

  Nevím, co na to říct, snad jen, ty věříš,  že něco zmeníš?
Dokážu všecko, co chci a budu chtít. Taky dostanu vždycky všecko, co chci, dřív, nebo pozdějc, to sem já. Taky si tvořim vlastní život, svuj vlastní osud tim, že si ho napíšu na papír a fakt to tak je. Já už nemužu mlčet, dělat, že sem někdo, kdo vůbec nejsem, už došel čas. Lidi, co mě znaji osobně moc dobře vědi, jakej sem člověk a tak to bude i dál, teď jenom potřebuju přesně všecky tyhle ovce, ať mě začnou řešit, protože jedině tak jim časem budu moc ukázat cestu za lepšim životem a co udělat pro to, ať sou sami spokojený se všim, přesně tak, jako já a tohle, co předvedli nemaj potřebu dělat. Tak to totiž funguje ve vyspělý společnosti. Silný lidi nesráží ostatní dolů, naopak je zvedají nahoru. Proto sem člověk, kterej náš stát vyvede z krize, z toho všeho, co ty předtim napáchali. I když se tohle a to co píšu nebude líbit spoustě z těch, kterejm se nelíbim já. Chápeš, tady nejde o písničky, knížky, tady nejde o svaly, ani tu nejde o obličej, nějakej instagram nebo facebook, nějaký články, kritiku, nebo chválu, tady de o to co ti řikam a co je vevnitř, tady de o nás, o lidi, o naší budoucnost, o budoucnost našeho národa, našich dětí. Dyť o co se snažej? Snažej se nás vyhladit, protože nechceme patřit do systému, protože my se budeme vždycky bouřit proti všemu, jak už sem zmínil a musim znova. Co víme o Evropský Unii? Co víme o Globální vládě? Jak se k tomu stavíme? Proč to nechceme? Co víme o novym světovém řádu? Je to dobře, nebo špatně? Samozřejmě, že je všecko dobře, jen my na všem hledáme chyby, všecky tyhle věci sou cesty dopředu, protože jakmile se konečně sjednotíme jako lidstvo a pochopíme, že sme jenom lidi a že do hrobu stejně pudem jednou uplně nahý, bez toho všeho, co si za život nahrabem, teprve potom, když zas začnem mít rádi jeden druhýho a vážit si sebe samotných, teprve potom zas začneme bejt šťastný a mít víc a víc a teprve potom se budeme moc konečně posunout dál, zrušit války a zbraně, jak už sem napsal. Jakmile nám všem dojde, že jsme jenom lidi a nic víc nikdy nebudeme. Že vlastně žádná pyramida neni a je to všecko jenom iluze vytvořená jenom námi a elita se tim jenom a jenom baví a hledá lidi, který ve svym světě nechce…. Co o tom muže někdo jako já vědět? To je právě to, každej máme svoje jedno velký tajemství a jak mi bylo řečeno, je čas přestat mlčet.

  Máš něco, co bys chtěl říct nakonec?
Abych si zachoval svojí image blbce a aby se lidi naučili číst mezi řádkama, tak ne, nemam. Víte, kde mi všichni ste? Jasně, přesně tam. Přestaňte na všem hledat jenom to špatný, přemejšlejte nad tim, co je dobrý, klidně si to pište na papír, každej den, každej halíř, co ste našli na ulici, každej úsměv, co ti kdo dal, každou milou zprávu, kompliment, cokoliv dobrýho, dělej to každej den, klidně si udělej nástěnku a uvidíš, tvuj život se změní uplně od základu, stejně jako ostatních. Teprve potom, když si začnete vážit jeden druhýho, věcí kolem sebe, potom začnete mít víc, potom se nám, jako národu zas začne dařit, protože uvidíš to, co je dobrý. Protože to je to, co se ti snažim říct ve svý hudbě. Snažim se ti ukázat cestu. Ale když jí nevidíš, musim psát, jak píšu. Je mi to celkem líto, že si musim hrát na to, co si hraju, že ze sebe musim dělat blbce, mluvit tak, ať si lidi ťukaj na čelo, ale bavěj se o mě, protože jinak to prostě nejde a nepude. A jestli si myslíš, že něco z toho, co řikam, sou blbosti, začni se o všecko zajímat sám. Uplně nejlepší a první věc, jak začít je, jít po penězích. Po tom deme všichni, ne? Tak peníze ti řeknou pravdu o všem… Ode mě to je poslední rozhovor, co dávám, pro mě začíná nová životní etapa a je jen na tobě, jestli mě budeš dál nesnášet, nebo pochopíš, o co mi de. Jestli to nechápeš, tak rovnou chci říct, že už nebudu reagovat vůbec na nic, protože teď sem řek uplně všecko. Je čas začít se všim konečně něco dělat. Dřív, než bude pozdě. Já se o sebe nebojim. A ty? Co s tim uděláš? Pokud nevíš, čti moje knížky, co vydám, poslouchej písničky, překládej si texty a nauč se číst mezi řádkama, protože umění a autoři se ti neustále snažej něco říct, nejen já, ty to jenom musíš vidět a chtít vidět… Všichni si zasloužíme bejt šťastný a dělat, co nás baví, jen musíme chtít. A ty chceš. Neřikej mi, že to, co sem tu napsal tě ani náhodou neurazilo? Že teď nepudeš a neřekneš si, všecko změnim, něco dokázu, protože už všeho bylo dost!!!

Co říct závěrem? Snad, hezký týden, tohle je trošku moc teď i na mě.

Marie Š. ve spolupráci s Beck M.

                                                                                                                                                                                     

Témata:, ,