Tahle kočka se jede účastnit Miss Earth

mim

Třetí nejkrásnější Češka letošního roku Tereza Křivánková odlétá na Filipíny, kde bude bojovat na světové soutěži krásy Miss Earth. V minulosti už Češka soutěž vyhrála. Tereza bude chtít navázat na úspěch své jmenovkyně Terezy Fajksové, která se stala vítězkou v roce 2012.

A připravená je dokonale. Finálové šaty a další tři modely jí navrhla návrhářka Petra Pilařová, o další modely se postaral Salon Delta Most a veze také národní kostým od Ivany Vlachové.

A protože jde o velmi ekologicky orientovanou světovou soutěž, Tereza rozhodně zaujme v nádherných rudých šatech. „S Petrou Pilařovou jsme dlouho řešily, jak by měly šaty vypadat. Jasné bylo, že musí hlavně zářit, což se myslím skvěle povedlo, a červená barva mi sedí. Navíc jde o velmi eko model, protože jsou šaty z recyklovatelného materiálu,“ řekla webu Super.cz Křivánková.

Přirozená krása

S sebou veze dva kufry s váhou 40 kilogramů. „Myslím, že jsem připravená. S sebou mám šestery dlouhé večerní šaty a asi patnáctery koktejlky,“ dodala Česká Miss Earth 2018.

Tereza bude sázet na přirozenost. Pyšní se přírodními vnadami číslo 4 a nemá jedinou úpravu na svém zevnějšku. „Vím samozřejmě, že na soutěže jezdí holky totálně předělané, ale budu věřit, že přirozená krása zaujme. S sebou vezu maximálně umělé řasy,“ dodala s úsměvem.  O tom, která ze světových krásek se stane novou Miss Earth, se rozhodne na Filipínách 3. listopadu. Snad česká krása opět zaboduje!

swipe helper

Mezi články můžete přecházet pohybem prstu na displeji do stran

zavrit