Tahle kočka se jede účastnit Miss Earth

mim

Třetí nejkrásnější Češka letošního roku Tereza Křivánková odlétá na Filipíny, kde bude bojovat na světové soutěži krásy Miss Earth. V minulosti už Češka soutěž vyhrála. Tereza bude chtít navázat na úspěch své jmenovkyně Terezy Fajksové, která se stala vítězkou v roce 2012.

A připravená je dokonale. Finálové šaty a další tři modely jí navrhla návrhářka Petra Pilařová, o další modely se postaral Salon Delta Most a veze také národní kostým od Ivany Vlachové.

A protože jde o velmi ekologicky orientovanou světovou soutěž, Tereza rozhodně zaujme v nádherných rudých šatech. „S Petrou Pilařovou jsme dlouho řešily, jak by měly šaty vypadat. Jasné bylo, že musí hlavně zářit, což se myslím skvěle povedlo, a červená barva mi sedí. Navíc jde o velmi eko model, protože jsou šaty z recyklovatelného materiálu,“ řekla webu Super.cz Křivánková.

Přirozená krása

S sebou veze dva kufry s váhou 40 kilogramů. „Myslím, že jsem připravená. S sebou mám šestery dlouhé večerní šaty a asi patnáctery koktejlky,“ dodala Česká Miss Earth 2018.

Tereza bude sázet na přirozenost. Pyšní se přírodními vnadami číslo 4 a nemá jedinou úpravu na svém zevnějšku. „Vím samozřejmě, že na soutěže jezdí holky totálně předělané, ale budu věřit, že přirozená krása zaujme. S sebou vezu maximálně umělé řasy,“ dodala s úsměvem.  O tom, která ze světových krásek se stane novou Miss Earth, se rozhodne na Filipínách 3. listopadu. Snad česká krása opět zaboduje!