Take That jedou na turné, Česko ale v seznamu chybí

Redakce

Take That v původní sestavě se zpěvákem Robbiem Williamsem vyrazí v létě 2011 koncertní turné. Česká republika ale zatím v seznamu není. Nejblíž tak na Take That můžete vyrazit 29. července do Mnichova.
Šňůru zahájí skupina 30. května v Sunderlandu. První část, která se uskuteční na britských ostrovech, vyvrcholí čtyřmi koncerty v londýnském Wembley od 1. do 5. července. Poté se Take That přesunou do kontinentální Evropy, kde je čekají vystoupení v Itálii, Dánsku, Nizozemsku a Německu.
Úspěšné turné uspořádali Take That ještě jako čtyřčlenná skupina v roce 2009 u příležitosti vydání desky The Circus. V Británii se na koncerty prodalo 600 tisíc lístků za pouhých pět hodin. Williams se prý tehdy nechal slyšet, že by se na něčem podobném chtěl podílet. "A to je to, o co se snažíme – udělat totéž, ale i s Robem," řekl zpěvák Take That Mark Owen.
V plném složení se kapela představila naposled na turné v roce 1995, pak ji Williams opustil a vydal se na sólovou dráhu. Zbývající čtveřice v roce 2005 obnovila činnost a od té doby vydala dvě alba. Letos muzikanti překonali i neshody s Williamsem, který se ke Take That vrátil a společně s nimi natočil novou desku. Ta vyjde v listopadu. (sli)

Poslechněte si aktuální singl The Flood z chystané desky Take That