Taneční Mecca dostane nový kabát a sezonu odstartuje Arno Cost

Redakce

Po rozsáhlé rekonstrukci bude v Praze znovu fungovat hudební klub Mecca, který byl na konci devadesátých a v nultých letech populárním místem tanečních parties. Na zahajovacím večírku 7. září 2012 zahraje hvězda francouzské housové scény Arno Cost.

Prostor chce přilákat návštěvníky nejen na zajímavý program, ale nově také na nový stylový interiér. "Z původního klubu kromě názvu nezbyl kámen na kameni. Mezi nejpodstatnější změny patří nová image podniku. Mecca nabídne dvojnásobnou kapacitu, nová světla i lepší zvuk," řekla mluvčí Daniela Pokorná.

"Do Meccy se stěhují velké produkce jako Trancefusion Club Edition nebo Decadance, doplněné o pravidelné party s nejlepšími českými a světovými DJs," dodal manažer klubu Radek Koch.

Kromě francouzského producenta Costa přijede do Prahy i holandský DJ a producent Marcel Woods, který v Mecce vystoupí v sobotu 8. září. Dalším zahraničním hostem bude americký zpěvák Peyton, jenž už v Praze několikrát vystupoval. Peyton bude speciálním hostem obou víkendových nocí, kterou doplní i zástupci české klubové scény. (sli)

http://www.youtube.com/watch?v=KrYeS6dnpQo