Tata bojs, nebo Monkey Business? Rozhodnou diváci

Redakce

Příští pátek, 16. dubna, uvidí pražský klub SaSaZu nevídanou bitvu. V souboji o přízeň diváků se utkají dvě oblíbené pražské kapely – Tata bojs a Monkey Business. V rámci Red Bull SoundClash 2010 zahrají několik vlastních i cizích písniček v různých podobách a nechají fanoušky potleskem rozhodnout, který soubor je lepší. Netradičním večerem provede přítomné moderátor Tomáš Hanák.

Poslechněte si Tata bojs a Monkey Business na YouRadiu

Nejdřív warm-up, potom sprint
Jak bude party, která má v České republice premiéru, probíhat? Ve 22 hodin zahraje každá z kapel tři svoje písničky. V půl jedenácté přijde čas na coververze úplně cizích songů, o čtvrt hodiny později začne jedna skupina hrát svoji písničku, druhá kapela ji pak po svém dohraje. Pět minut po jedenácté zazní tři písničky obou kapel v netradiční aranži a ve 23:30 si každý band zahraje se svým tajným hostem. Čtvrt hodiny před půlnocí bude čas na vyhlášení a závěrečný song.
Žádné podobné soutěže se Tata bojs ani Monkey Business nikdy nezúčastnili, i proto se na akci, která je už teď vyprodaná, těší. "Jelikož jsme hudební skupina a živé hraní je pro nás jediná  možná forma zábavy, tak jsme rádi přijali nabídku do soutěže Red Bull Soundclash. Navíc Tata Bojs jsou přátelská a zábavná kapela, takže společné soustředění by mohlo přinést nemálo nezapomenutelných zážitků," komentoval Roman Holý z Monkey Business pro idnes.cz přípravy na akci. Tata bojs, kteří se nedávno vrátili ze soustředění, na němž chystali písničky pro novou desku, zase nepodcenili fanouškovskou přípravu a "své blízké" do klubu nahnali přes facebook.  
SaSaZu bude v den battlu otevřeno od 20 hodin. Přijďte včas, ať zaujmete strategická povzbuzovací místa. (sli)