Tata Bojs v Praze podpoří i Vladimir 518

Redakce

Tým hanspaulských Tata Bojs finišuje s přípravami velkého pražského koncertu (celá zpráva) v hale Letná. Show k desce Ležatá osmička doprovodí nejen hudební hosté, ale i tradičně výpravná scéna.

Nad ní bubeník a výtvarník Milan Cais přemýšlel skoro dva roky. "Občas mě strašně baví vrhnout spoustu energie a času něčemu, co mě úplně vysává, ale z čeho mám pocit, že je to z nějakýho důvodu důležitý. V perspektivním pohledu na planetu Zemi je to vlastně čiré bláznovství, upínat se k jednomu datu a k jednomu večeru. Takhle ale Tata Bojs bláznili vždycky a zřejmě to tak zůstane. Ještě, že z toho aspoň bude záznam," říká.

Jako speciální hosté vystoupí v Praze nejen Sunflower Caravan, o jejichž účasti jsme už psali, ale i slovenští přátelé Longital, kteří celý večer po 19:00 otevřou. Objeví se i rapper Vladimir 518, zahostuje si v písničkách Světová a Písmenková. Tata Bojs doprovodí též kvartet Clarinet Factory a tanečníci Dekka Dancers, kteří účinkovali i v klipu Opakování.

"Ještě bych chtěl dodat, že v rámci koncertu dojde konečně ke křtu Ležaté osmičky. Jakým způsobem, to nemůžu prozradit, ale klasické to nebude. A o levitujících předmětech v sále už se raději rozpovídávat nebudu," usmívá se Cais.   

Lístky na pražský koncert Tata Bojs stojí 350 Kč a k dispozici jsou ještě stále přes Ticketstream. Do seznamu zastávek tour pak nově přibyla Kadaň (12. 11.) a Dobříš 24. 11. (sli)