Těžkej Pokondr má bestofku a kníra. Podpoří jím Movember

Redakce

Dvojice moderátorů Miloš PokornýRoman Ondráček alias Těžkej Pokondr vydává druhé výběrové album Best Of II. Kromě známých písniček Pokondr na desku zařadil i dvě novinky a jeden live bonus. 

Podruhé v kariéře vzdává dvojice hold skupině Bee Gees, tentokrát v podobě songu Kníra mám (Night Fever). Její verze navíc podporuje celosvětovou charitativní kampaň Movember v boji s rakovinou varlat a prostaty. „Často nás lidé kvůli charitě oslovují, ale tady jsme měli hned jasno. V našem věku se nás to týká, symbol kníra je fór a Bee Gees to jenom podtrhli,“ vysvětlují Pokondři, kteří k písničce natočili kníratý klip. Bude to jejich první video po deseti letech a hotové by mělo být ještě před Movemberem. 

Druhou novinkou na Best Of II je předělávka hitu Fade to Grey s hostující herečkou Chantal Poullain. Text dodal písničkář Xindl X. Jako bonus Těžkej Pokondr zařadil živou verzi hitu Kde je brod? (What Is Love), se kterou „jsme udělali dost parády na stadionu ve Wembley a ke které nás dotlačil sám velký Haddaway,“ dodávají Pokondři. Deska vychází 10. října. (red)