The Ecstasy Of Saint Theresa vydávají DVD z Národního

Redakce

The Ecstasy Of Saint Theresa (EOST) vydávají na DVD a blue-ray TEOST101010, na kterém zachytili koncert z Nové scény Národního divadla. Nahrávka vznikla 10. října 2010 na úvodní zastávce turné Absolut Inspiration, během nějž EOST odehráli to nejlepší, co za devatenáct let natočili.  

„Nikdy jsme vlastně nerekapitulovali,” říká o záznamu zpěvačka Kateřina Winterová. „Výjimečná atmosféra prostředí Nové scény Národního divadla naši hudbu výborně doplnila,” dodává basista a skladatel Jan P. Muchow. Zajímavostí večera a následného turné byly kromě jiného světelné šaty (viz trailer k DVD) z dílny Denisy Nové a také nové verze některých skladeb.

DVD i blue-ray budou k dostání jen pro zájemce, kteří si je objednají od teď do 7. března 2011 na webu kapely. Kdu bude chtít, může kapelu požádat, aby mu do bookletu vepsala osobní vzkaz.

„Snažíme propojit moderní komunikační technologii s co nejosobnějším přístupem ke každému fanouškovi, kterého máme. Jsem zvědavá, jak tahle novinka ve vztahu mezi kapelou a publikem může zafungovat a jestli mě v březnu čekají noci strávené vepisováním vzkazů do nosičů,” říká Kateřina Winterová. (sli)

Tracklist DVD EOST101010:
1. V.R.!, 2. Bass 2, 3. I’m the Exploding, 4. I’m (Not Really) Optimistic, 5. Trash About, 6. Synchro, 7. Wrong Time Wrong Place, 8. Hit By a Cyclist, 9. Sensor, 10. Neon, 11. Barbwire, 12. Gun and the Stars, 13. For That Moment + bonusy

EOST – Trailer k DVD