The.Switch vydávají závěrečný díl trilogie Na dosah

Redakce

Legenda české metal-hc-crossoverové scény kapela The.Switch dokončuje poslední díl trilogie Na dosah a vyráží na klubové turné. Startuje 21. března 2012 v pražském klubu Roxy, kde se bude deska za účastni řady hostů křtít.

„Po dvou letech, kdy jsme koncertovali výhradně na festivalových pódiích, před sebou máme opět klubovou šňůru. Nemůžeme se dočkat blízkého kontaktu s fanoušky a slibujeme, že zažijí nejdivočejší a nejhlasitější turné v historii The.Switch,“ vzkazuje kapela. V koncertním programu zazní kromě starších věcí především písně z prvních dvou částí trilogie Na dosah i úplné novinky ze závěrečné části.

„Snažíme se neustále zlepšovat a přinášet fanouškům něco nového. Během posledního roku jsme hodně zapracovali na zvuku i na koncepci scény. Na jarním turné chystáme i vizuální překvapení,“ slibuje kytarista Majkláč.

Na turné doplní čtyřčlennou sestavu multifunkční muziknat Vanja, kytarista kapely FDK, jenž bude obsluhovat druhou kytaru a elektroniku.

Turné k desce Na dosah
21. 3. Praha – Roxy, 23. 3. České Budějovice – Velbloud, 24. 3. Mariánské Lázně – Na Rampě, 30. 3. Strakonice – Křemelka, 31. 3. Písek – Divadlo pod Čarou,  6. 4. Polička – Divadelní klub, 7. 4. Liberec – Vlak, 13. 4. Domažlice – Death Magnetic, 14. 4. Loket – Hrad Beat, 20. 4. Brno – Melodka, 21. 4. Valašské Meziříčí – M klub, 27. 4. Vysoké mýto – M klub, 28. 4. Šumperk – H klub, 4. 5. Třebíč – Béčko, 5. 5. Ostrava – Barrak