TIP: Co si obléct k vánočnímu stolu?

Redakce

Včera byla nádherná čtvrtá adventní neděle a dle sociálních sítí to vypadá, že jste skoro všichni připraveni. Vánoční stromečky svítí na fotkách a andílky či mašlemi se to všude jen hemží. Vypadá to, že letos to bude všechno v klidu. Abychom vám to tedy trochu ztížili, tak jsme si pro vás připravili článek o tom, co si obléct ke štědrovečerní večeři. Tak a teď máte o čem přemýšlet, že?

Každé Vánoce jsou něčím, na co se většina z nás těší. Je to přece nádhera, když se dvacátého čtvrtého prosince probudíte, v pyžamu se přesunete do obýváků, ohřejete si kakao a pustíte pohádky. Celá rodina je konečně spolu a užívá si pohodu, nic nedělání a vánoční atmosféru.

Když se však blíží večer a čas večeře, tak se všechno změní. Maminka začne smažit řízky a všichni se jdou vykoupat a připravit k večeři. Nevíme jak vy, ale my se k večeři vždycky fintíme. Právě proto jsme si pro vás vymysleli takovou vánoční inspiraci, jak se k téhle události, která je jednou za rok, obléci.

  • Na pohodu. Někdo má raději pohodu a i pro ty tady něco máme. Co takhle jednoduché bílé nebo černé kalhoty či legíny a k tomu nějaký tematicky zvolený svetr, ať už se sobem, se santou, nebo s nějakými třpytkami?
  • Červená. Tradiční červená k Vánocům neodmyslitelně patří, tak proč se do ní neobléct? Můžete si pořídit krásné jednoduché červené šaty, které doplníte černými lodičkami, a pro pány stačí třeba červená košile a nějaké kalhoty. Outfit je jednoduchý a přitom tak tematický a krásný.
  • Třpytky. Glitter je letošním zimním trendem. Pokud si tedy k vánoční večeři oblečete třeba třpytivé šaty, kalhoty nebo jen tričko, tak bude outfit vypadat perfektně, a vy sami budete překvapeni, jak u stromečku hezky zazáříte. Pro muže nic třpytivého neshánějte a raději ho oblečte třeba do černých kalhot a bílé košile, kombinace barev je však na vás.
  • Klasické černé. Ani černou klasikou nic nezkazíte, takže pokud holdujete tmavší barvě a jednoduchosti, tak sáhněte po černých mini s černými lodičkami. Pro muže poté zvolte bílou košili a černé kalhoty.

5 nejlepších vánočních trhů v Evropě

10 nejkrásnějších vánočních citátů: Na Vánoce vedou všechny cesty domů