Tip na aplikace pro sportovní nadšence: Fanděte na plný úvazek!

karolinabranikova

Ve světě sportu se pořád něco děje. A každý, kdo propadl mistrovským kličkám fotbalistů, nadpozemským výkonům atletů, drsné hře hokejistů nebo líbivým zadkům volejbalistek, ví, že fandění je koníčkem na plný úvazek. Proto jsme pro vás našli šikovné aplikace, které vás budou neustále udržovat v kurzu a nepropásnete s nimi jediný důležitý sportovní okamžik.

ESPN

Jestli toho ví někdo o sportu opravdu hodně, pak je to americká televizní stanice ESPN. V oblasti sportovního zpravodajství má pořádný tah na branku a lásku ke hrám všeho druhu si nenechává pro sebe. Vytasila se proto s rodinkou šikovných aplikací, díky kterým vám neunikne jediná důležitá událost sportovního světa. 

V mateřské aplikaci ESPN sice nenajdete aktuální výsledky Baníku Ostrava, ale pokud se zajímáte o zámořské ligy NHL, NFL, NBA nebo MLS, budete tuhle appku milovat. Orientace v aplikaci je přehledná a jednoduchá a informace o sportovních výsledcích se valí ze všech stran. Sympatickou funkcí je volba oblíbených týmů, která vám zajistí neustálý příliv informací o klubu vašeho srdce. Samozřejmě zde můžete sledovat i svátky sportovních fanoušků, jako jsou Premier League nebo Liga Mistrů. Do toho se v aplikaci dozvíte poslední zprávy ze sportovního Twitteru, můžete sledovat přímé přenosy skrz online televizi nebo rádio nebo sdílet své dojmy s ostatními fanoušky. Pro lepší přehled o vašem milovaném sportu můžete také stahovat přidružené aplikace specializované na fotbal, baseball, basket, formuli 1 nebo baseball. 

Aplikace je k dispozici zdarma v obchodech App Store a Google Play.

LiveSport

Pokud se spíš řadíte do skupiny patriotických fanoušků tuzemských lig a nadaných českých sportovců, sáhněte po aplikaci LiveSport. Z široké nabídky 28 sportů si vyberou všichni milovníci plážového volejbalu, boxu, rugby, házené i šipek. Tahle mini verze ESPN vás bude zásobovat výsledky, statistikami, aktuálními zápasy a přehledy dvacet čtyři hodin denně. V merku má přes pět tisíc soutěží a téměř v jakoukoli denní i noční dobu si tak můžete být jisti, že se najde nějaký ten živák. 

LiveSport samozřejmě myslí především na individuální preference fanoušků, a tak si můžete v kalendáři zabookovat očekávaný zápas ve vašem oblíbeném sportu a aplikace vás před jeho začátkem sama upozorní push notifikací. Tenisové výsledky vám bude servírovat míček po míčku a u fotbalu vám naservíruje pře utkáním i přesnou sestavu mužstva. Sympaticky se neorientuje jen na velké soutěže a kluby, ale ráda prozradí informace i klubech z nižších lig. 

To vše zdarma ke stažení pro iOS i Android