Tipy, jak využít krabice od pizzy

mim

Věděli jste, že krabice na pizzu se nedají zrecyklovat, přestože ji vhodíte do popelnice na papír? Obsahují totiž mastnotu a zbytky pizzy. Ty se musí na separační lince odstraňovat ručně, a proto většinou končí v odpadu celé. Projekt Modoo ale přichází s chytrým řešením.

Máte rádi pizzu, baví vás zkoušet nové věci, jste kreativní a není vám lhostejný stav životního prostředí? Pak si rozhodně nenechte ujít nový projekt Modoo, který představuje první stoprocentně recyklovatelnou pizza krabici vystlanou papírem zabezpečujícím ochranu před mastnotou a dvěma stavebnicovými deskami.

Skládačka

Modoo je první e-shop, který nabízí pizza krabici pouze s ochranným papírem zajišťujícím plnohodnotnou ochranu krabice před mastnotou. Krabice je dostatečně vysoká, takže není potřeba používat žádné plastové doplňky zabraňující kontaktu pizzy s víkem. Tím to ale nekončí, Modoo se totiž pyšní i dalším originálním prvenstvím. Jde totiž o první pizza krabici a stavebnici v jednom.

V každé Modoo krabici se nacházejí dva díly, ze kterých je možné složit stavebnicové desky. Ty se pak na sebe jednoduše napojují dle libosti. Lze je využít třeba na výrobu poličky, svítidla, domečků či překážek pro děti nebo domácí mazlíčky. Fantazii se meze nekladou.