To bude krvák! Tarantino točí film o šílené Mansonově Rodině

Redakce

Vraždící Rodina šíleného Charlese Mansona je americkou noční můrou, která je i po letech děsivá. No a kdo jiný by mohl chtít točit film o tomto fenoménu než mistr extrémně násilných krváků Quentin Tarantino?

Režisér Quentin Tarantino, otec Kill Billa, Pulp Fiction, Hanebných panchartů a Nespoutaného Djanga, podle všeho točí snímek o americkém vrahovi Charlesi Mansonovi a jeho skupině fanatiků, kteří pro něj zabíjeli. Informaci přinesl magazín The Hollywood Reporter. Ačkoliv je vše kolem snímku pečlivě střeženo, v hereckém ansámblu by se měli ukázat hvězdy Brad Pitt a Jennifer Lawrence, mluví se i o Margot Robbie a Tarantinově stálici Samuelu L. Jacksonovi.

Charles Manson vystavěl svou Rodinu na sklonku 60. let na kultu vlastní osobnosti. Pobláznění zločinci povraždili v jeho jménu desítky lidí, včetně těhotné modelky Sharon Tate, tehdejší manželky režiséra Romana Polanského.

Pro Tarantina se to tedy zdá jako naprosto ideální látka, se kterou se po několikaleté pauze hodlá do světa filmu vrátit ve velkém. Scénář už má mít napsaný, tak uvidíme!

Film, po kterém budete chtít zpátky na stromy: Viděli jsme Válku o planetu opic

15 zajímavostí o snímku Hanebný pancharti, které pravděpodobně ještě nevíte

Témata: