To je změna! Herečka, která randila se slavným upírem, si oholila hlavu!

Redakce

Wow, tak tohle je tedy hodně radikální jarní sestřih! Herečka Kristen Stewart se svými vlasy experimentuje často, už jí to ale asi omrzelo a všechno to shodila. Na premiéře filmu předvedla platinový sestřih na kluka.

Postupně to zkracovala a zkracovala, až to šlo dolů komplet. Herečka Kristen Stewart předvedla na premiéře svého nového filmu Personal Shopper v Los Angeles zbrusu nový look.

Hřívu si nechala zkrotit mašinkou a je úplně na ježka. Aby tomu ale dodala šmrnc, nechala si zbytek vlasů odbarvit do platinova. Nám to přijde jako super změna! Nový účes zpěvačka doplnila výrazným tmavým líčením očí a černým outfitem, takže vypadala naprosto ikonicky.

Kristen Stewart hraje odmalička, nejvíce ji ale proslavila fantasy ságy Stmívání. Dlouho randila se svým hereckým partnerem Robertem Pattisonem. Pak ho neoficiálně vyměnila za režiséra Ruperta Sanderse a nakonec přesedlala úplně na jiný sport. Coming outem si prošla s britskou zpěvačkou Soko, momentálně je její partnerkou hudebnice St. Vincent.

Zajímavosti o Stmívání: Věděli jste, že se natáčelo jen 48 dní?!

Proměna zrzavého ucha Rona Weasleyho: Je z něj hora svalů s pěkně dlouhým… mečem