To se nasmějete! Nepovedené záběry z natáčení filmu LOVEní

mim

Režisér Karel Janák natočil romantickou komedii LOVEní s Ester Geislerovou, Jakubem Prachařem a Veronikou Žilkovou. Podívejte se, jak probíhalo natáčení.

Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče.

Osvědčený recept

Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce.

Svérázného nevlastního bratra hraje Jakub Prachař, ženicha, co utekl, hraje Martin Písařík, živelnou kamarádku slovenská komička Eva Kramerová. Chápavou maminku hlavní hrdinky hraje Veronika Žilková, která během svého prvního dne natáčení strávila nezvykle dlouhou dobu v maskérně. „Musím kvůli roli změnit barvu vlasů. Docela dlouho jsme hledali správný odstín zrzavé barvy na vlasy, abychom co nejvíc trefili barvu Ester a byly si pro film podobné,“ prozradila Veronika Žilková. V dalších rolích se představují Ondřej Malý, Jaroslav Plesl nebo Jana Švandová.

„Před lety tu Karel Janák zavedl žánr komedií pro teenagery. Z těch už jsou ale dospělí lidé a stejně tak současní hrdinové Karlova filmu. To, co zůstává, je hledání lásky ve všech jejích podobách a s tím spojená zábava pro diváky,“ říkají shodně producenti filmu Vojtěch Frič a Ondřej Kulhánek.

Božská Ester

Ester Geislerová hrála ve slavné komedii Karla Janáka Snowboarďáci i v řadě dalších snímků, naposledy v Chatě na prodej. Komedie LOVEní je přesto jejím prvním filmem, kde hraje hlavní roli.

V roce 2002 vyhrála prestižní modelingovou soutěž Elite Model Look Czech republic, vystudovala Akademii výtvarných umění v Praze, pod značkou Ester&Josefina se spolu s Josefínou Bakošovou věnuje designu, módě a stylingu a nedávno vydaly knihu rozchodových hlášek.