Točí se nové díly Gilmorek. Kdo v nich bude ale chybět?

Redakce

Osamělá matka Lorelai a její chytrá dcera Rory - kdopak by je neznal? Osudy této dvojice a jejího okolí sledovaly a sledují po celém světě miliony diváků. A ti se můžou nyní radovat. Streamovací služba Netflix spolu se studiem WB začíná totiž natáčet nové díly tohoto seriálu, které by už však měly být definitivně těmi posledními.

Gilmorova děvčata skončila v roce 2007 sedmou řadou, které se už neúčastnila původní tvůrkyně Amy Shermann-Palladino. Ta teď bude mít možnost v posledních čtyřech epizodách ukončit Gilmorky tak, jak chtěla. Každý díl bude mít okolo devadesáti minut a bude se odehrávat v jiném ročním období.

Účast na natáčení potvrdila Lauren Graham (Lorelai) i Alexis Bledel (Rory), bez kterých by to ani nešlo. Dále se opět můžeme těšit na Kelly Bishop (Emily), Keiko Agenu (Laine), Scotta Pettersona (Luke), Seana Gunna (Kirk) nebo Johna Cabreru (Brian).

Ne všechny hvězdy starých dílů však uvidíme. V pokračování se neobjeví otec Lorelai Richard Gilmor, jeho představitel Edward Hermann totiž zemřel.

Rovněž se nesetkáme se svéráznou kuchařkou Sookie, kterou hrála Melissa McCarthy. Herečka zatím nepodepsala smlouvu s producenty a do natáčení se příliš nehrne.

Ani ve scénáři se tato postava neobjevuje. Amy Shermann-Palladino se ale nechala slyšet, že kdyby se Melissa chtěla do seriálu vrátit, určitě by tam scény s ní přidala.

Jistá není ani účast Jareda Padalecki (Dean), Mila Ventimiglia (Jess) nebo Matta Czuchry (Logan). No, nechme se překvapit, jak to nakonec dopadne. My se už se teď na nové příběhy Lorelai a Rory těšíme! A vy?

Odpověď na údajně rasistického Oscara: Titulka Vanity Fair odhaluje Oscarem nominované herečky všech barev pleti

Nová Polednice: Horor má překvapivě dobrý trailer