Tom Odell, mladá britská hvězda, míří do Prahy

Redakce

Do pražského Lucerna Music Baru se 15. listopadu chystá mladý písničkář Tom Odell, jenž vyhrál Cenu kritiků při Brits Award za rok 2013. Lístky na koncert budou stát 350 korun, na místě 400 korun.

Odell vydává 24. června první desku Long Way Down, která bude samozřejmě obsahovat i hity Another Love a Hold Me.

O Tomu Odellovi jsem psali na začátku roku

O novém albu Odell, jinak velký fanda Eltona Johna, řekl: "Doufám, že bude znít lidsky a opravdově a že tam je i pár kazů, protože kazy z toho dělají to, o co mi jde. Chtěl bych žít v dobách, kdy lidi vnímali muziku jako něco nedokonalého a kdy jim dávala lidem pocit něčeho ušlechtilého. Když to má být smutné, chci aby to bylo opravdu smutné. A když veselé, tak vás to musí nakopnout."

Odell má smlouvu s labelem patřícím Lily Allen In The Name Of, album vydá ve spolupráci se značkou Columbia. V rozhovoru s časopisem NME o Odellovi Lily Allen řekla: "Obvykle nejsem velký fanoušek písniček zpěváků-písničkářů, ale když jsem ho viděla na pódiu, jeho energie mi připomněla  Davida Bowieho. Není to nic ukňouraného, je to energické a chytré. Navíc je úžasný! Blond vlasy a modré oči, je prostě rozkošný." (sli)