Top 10 nejdražších a nejzbytečnějších věcí na světě: Kolik stojí nejmastnější pizza a co na ní je?

Redakce

Mnoho lidí brečí, že nemá peníze, děti v Africe nemají jídlo, ale někteří lidé si kupují ty nejzbytečnější věci, které jsou navíc strašně drahé! Které to jsou?

  1. Krabice čokoládových bonbónů – Krabička čokolády Le Chocolate obsahuje ty nejlepší kousky a mistrovská díla od těch nejlepších cukrářů na světě. Pokud chcete někoho potěšit, tak tento dáreček stojí 36 milionů korun!
  2. Hello Kitty – Kdo nezná Hello Kitty? Asi ji známe všichni! Můžete si ji pořídit v platinové podobě posázenou těmi nejdražšími kameny, jako jsou diamanty a brilianty. Cena kočičky se pohybuje okolo 4 milionů korun.
  3. Pizza – Jednoznačně nejdražší pizza na světě, která se prodává v New Yorku. Je na ní smetana, ryby, pažitka, kaviár, humr, lososový kaviár a wasabi. Za jeden kousek zaplatíte 3 tisíce korun.
  4. Psaníčko – Ginza Tanaka v roce 2007 představila platinovou kabelku osázenou brilianty. Cena je 39 tisíc korun.
  5. Tequila – Dokážete si představit, že byste zaplatili za láhev tequily 5,5 milionu korun? My ne. Láhev je z platiny a bílého zlata. Pití obsahuje modrou šťávu z agáve.
  6. Kriketový míček – Tento kriketový míček je ozdoben diamanty a byl udělen nejlepším hráčům na Mistrovství světa v kriketu v roce 2007. Jeden stojí necelé dva miliony korun.
  7. Televize – Místo toho, abyste si koupili nový dům, tak si můžete za stejnou cenu koupit televizi. LCD TV Yalos Diamond stojí 3 miliony korun.
  8. Čajový sáček – Klenotník ze společnosti Boodles vyrobil diamantový sáček na čaj na počest britské čajové společnosti. Zdobí ho 280 diamantů a cena je přes 3 miliony korun.
  9. Hračka – Ginza Tanaka a Bandai Co spojili síly a vytvořili něco neuvěřitelně drahého! Robota jménem Gandam, který je vyroben z platiny a stojí 1 milion korun.
  10. Parkovací stání – Tak tohle vás dostane! Za takovou cenu si koupíte Ferrari. Na Manhattanu vám ale nic jiného nezbude. Za prázdné místo o velikosti 2,5 metru zaplatíte 5,5 milionu korun.

7 typů oblečení, kterého se zbavte: Panenského, duchů i toho, co vás štve

Kolik vydělávají ViralBrothers? Tomu neuvěříte!