TOP 12 věcí, které jsou na venkově lepší než ve městech

Redakce

Na venkově žijí samí burani, je tam nuda, nedá se nikam jít a vůbec - chcíp tam pes. Tento pohled Koule.cz podrobila zevrubnému zkoumání a jako obvykle nemůžeme se zažitým stereotypem souhlasit. Naopak. Jakpak to máte s vesničkami v Čechii vy?

 1. Na rozdíl od města necítíte všudypřítomné automobily. Sem tam snad traktor. Zato se načicháte kraviček, posekané trávy a bylinek na záhonku (a to je bio!).
 2. Kuchyně. Omamná vůně domácího koláče se na venkově line od stavení ke stavení. Navíc je zde nekonečný sezónní přísun ovoce. Zelenina zase viděla slunce a nedozrávala v tiráku na cestě z Holandska.
 3. Kámoši. Všichni se na vesnici znají. Pravidelně se v neděli v hospodě řeší vesničková témata a dozvíte se tam i řešení každého světového problému. Pak se účastníte cvičení dobrovolných hasičů. Když už se znáte moc, najdete si partnerku /a ve vedlejší Lhotě. Je to taková nekonečná telenovela.
 4. Pekařství. Pečivo na venkově není připraveno z mraženého polotovaru. Vidělo kvásek, žitnou mouku a lásku hospodyně.
 5. Při trošce štěstí není v obci zavedeno veřejné osvětlení. Díky tomu se dá v noci zaklonit hlava a pozorovat hvězdy.
 6. Sex v přírodě. Víte, co je 100% přírodní orgasmus? A víte, jaké to je, když vás při něm pozorují zvířátka z nedalekého lesíku?
 7. Pastva pro oči. Například východ slunce, jeho západ, rybník, dvorek s domácí havětí…(ok, města, jako je Prágl, jsou také pěkná).
 8. Absence signálu 4 a dalších G (zatím). Na vesnici vám uškvaří mozek jen výřečné manželka pana starosty.
 9. Absence dopravních zácp. Rychlostní limit 50, není prostě kam se hnát.
 10. Čas plyne na venkově pomaleji než v uspěchaném městě. Klid vám naruší po ránu jen cvrlikání ptáčků na střeše.
 11. Přes plot se pozdravíte a poklábosíte. Vždy víte, kde se najdete. Oslavy všeho druhu s grilováním se tak nemusí plánovat, poněvadž vás vůně sama navede (viz bod 2).
 12. Výtahy. Na venkově nemůžete obvykle spadnout se zdviží z výšky. Takže všichni, co mají tento druh výtahové padací fobie, mají o důvod víc na cestu z města. Spadnout na vesnici můžete leda tak z bicyklu do příkopu.

TOP 22 věcí, které příčetná žena nikdy nevyřkne

10 důvodů, proč je podzim ta pravá sezóna na pořádné sexuální radovánky (Bonus: 5 pozic, které jste ještě nezkoušeli)