TOP 13 typů oslav Silvestra. A jak to prožijete vy?

Redakce

Pokaždé si říkáme, že už neuděláme stejnou chybu. A pak ji uděláme zase a ještě větší…

 1. Večírek, který končí ve stylu tzv. ruského salátu. Což je, že dotyčnému nebo dotyčné spadne hlava. Nezřídka do nějakého talíře s bramborovým salátem nebo s jiným jídlem. V některých případech nastává ruský salát poměrně náhle a připomíná narkolepsii. Tento typ oslavy se prolíná všemi následujícími typy.
 2. Tah. Také se mu lidově říká tour de bar. Jde o to navštívit co nejvíce podniků anebo domácích párty. V případě, že si na každé dáte drink a k tomu jiný, s jistotou skončíte ve večírku z bodu 1.
 3. Párty, kde nikoho neznáte. Takže se s nikým nebavíte. Následkem čehož pijete. Pokračování známe. Bod 1.
 4. Oslava, kterou trávíte se svým domácím mazlíčkem. Je rozšířená a žádný mazlíček si na ni ještě nestěžoval, protože většinou dostal slavnostní krmení. U rozněžnělých duší se jí z jednoho hrnce s páníčkem / paničkou.
 5. Večírek s kamarády vaší drahé polovičky. Je to trochu stres, jestliže se s nimi neznáte. 31. prosince pak vypadá trochu jako přezkoušení u tabule z látky týkající se dostatečné podpory druhých v mírových podmínkách párového soužití. Je nutné si uvědomit, že to není tak hrozné, jak to zní, protože existuje ještě soužití ve válečných podmínkách (rozumějte: když už se dva nemůžou vystát).
 6. Oslava s rodiči. Pokud vám nepřipadá dostatečně cool, pamatujete, že jednou tu rodiče nebudou a vy budete prstíčkem hrabat…
 7. Oslava v dopravním prostředku. Je jedno z jakého důvodu, ale zkušenosti říkají, že pokud trvá transport nějakou tu hodinu, končívá to ruským salátem.
 8. Slavnost, která vypadá jako slavnost z minulého roku, která se podobala předminulému atd.
 9. Večírek, kde jste si zbyli. Podprůměrné nebo žádné přemýšlení při jeho plánování způsobilo, že jste s lidmi, se kterými jste nechtěli být a naopak. A odbíjení půlnoci je tak strašně daleko, že nezbývá než se vehementně opíjet. A pak je tu ještě bod 1.
 10. Čekání na ohňostroj a posléze jeho pozorování v parku. Jednak jsou tam cizí lidi, se kterými jste si na sebe tak nějak zbyli, a jednak bychom tomu neříkali večírek.
 11. Jako řidič. Uděláte něco pro ostatní, když je jako střízlivý / á v pořádku odvezete domů.
 12. V práci. Oslava prací je ušlechtilá.
 13. V nemocnici. Buď jako pacient, nebo ošetřující. Oba případy nejsou večírkem, ale i tak se dá trávit Silvestr.

BONUS TRACK

 1. Oslava, při které si čtete to nejlepší z Koule.cz. Se skromností naší vlastní říkáme, že je to velice funky způsob veselení se. Šťastný Nový rok přeje Koule.cz!

Nevíte co na Silvestra? Nalákává vás exotika? 4 TIPY

8 věcí, které nedělejte na Silvestra: Neberete drogy, nesexujte a nezvracejte na šéfa

Témata: