Top 7 luxusních značek bot: Do kterých půjdete?

Redakce

Diamant je prý nejlepším přítelem ženy, ale boty jsou její slabostí. Na koho to platí? Na nás rozhodně ano. My boty milujeme! A co vy?

  • Jimmy Choo. Jedna z nejvyhledávanějších značek. Nosí je třeba Cate Blanchett, Hilary Swank nebo Halle Berry. Tvorba této značky začala roku 1980 v Londýně. Výsledek je jednoznačně nádherný a nadčasový. Boty vždy vynikají svou jedinečností a není tedy divu, že jsou stále na špičce.
  • Christian Louboutin. Nejnepohodlnější boty, ale kdo jim odolá? Snad nikdo. Christian Louboutin dělá boty tak vysoké, že je opravdu těžké v nich někam dojít. Poznávacím znamením je červená podrážka, která se stala jeho podpisem. Mnoho návrhářů se je však snaží napodobovat. Christian kvůli tomu dokonce žaloval Yves Saint Laurenta.
  • Manolo Blahnik. Boty, které zná snad každá žena, která viděla Sex ve městě. Obuv této luxusní značky symbolizuje klasiku. Blahnik šel dokonce proti trendům roku 1970, kdy vládly boty na platformách. Tento risk se mu však vyplatil a struktura bot se drží do dnes.
  • Louis Vuitton. Jde nemilovat něco od Louise Vuittona? Asi těžko! Vše je elegantní, noblesní a také velmi módní. Všechny produkty vynikají ruční prací, která zaručuje pohodlí a také kvalitu. Louis je symbolem dokonalosti.
  • Stuart Weitzman. Stuart Weitzman se do Čech dostal teprve minulý rok. Kdo však jeho boty obul, tak ví, že jsou neskutečně pohodlné. Jako by splynuly s nohou. Využívá materiály, které se při výrobě obuvi jen tak nevidí. Patří mezi ně korek, vinyl, tapety a zlato.
  • Miu Miu. Miu Miu je velmi módní značka, která vznikla z přezdívky jejího tvůrce Miuccia Prada. Boty přináší propracovaný styl a také mladistvý vzhled. Produkty této značky vynikají svým zdobením, které by někomu mohlo připadat až přehnané. Mnoho hereček by však na kvalitu a krásu nedalo dopustit.
  • Gucci. V roce 1990 měla značka Gucci velké problémy. Poté však do módního domu vstoupil designer Tom Ford, který z Gucci udělal špici. Jedná se o klasiku a jednoduchost, která očarovala celý svět. Tom Ford tak z velké finanční krize dostal dům až na vrchol, kde vládne doteď. Gucci slibuje kvalitu a pohodlnost, kterou si chválí nejen slavní.

Alenka v říši divů: Kolekce bot inspirovaná slavnou pohádkou vás nakopne

6 druhů sandálků, do kterých byste letos v létě měli investovat