TOP 8 důvodů, proč muži po pár rande mizí jak pára nad hrncem: Špatný sex i dech (váš)

Redakce

Na konci druhého rande vás vášnivě objal a políbil. Naplánoval další vzrušující schůzku a rozloučil se s tím, že se ozve. Už se pak nikdy neozval. A vy celé týdny čekáte a lámete si hlavinku, proč asi. Nabízíme vysvětlení jak pro zhrzené odmítnuté ženy, tak i pro muže, kteří by si potřebovali ujasnit skryté motivace svého nejapného chování.

  1. Jedna nebo dvě schůzky se nerovnají vztah. Sice jste měla pocit, že si opravdu rozumíte a máte si co říct, ale to nestačí. Neznamená to, že jste již ve vztahu. Mohli jste se spolu i vyspat, ale pro pána to ještě není počátek přání spát s vámi do konce života. Jestli to nechápete, neměla jste s ním sexovat.
  2. Je povrchní. Šlo mu jen o sex. Teď se zamyslel a zjistil, že vlastně chce někoho jiného s jiným zadkem, rovnějšíma nohama a krátkými blonďatými vlasy.
  3. Nelíbil se mu sex. Nepřizná to, aby vás nezranil, ale je to tak. Nemusel se mu zamlouvat váš předstíraný orgasmus. Mohl si připadat jako nekňuba, když jste se pod ním hned neudělala. Muži mají pochroumané sebevědomí – častěji, než si dokážou připustit.
  4. Byl líný. Ano, byl líný i na to, aby vám řekl, že to není ve vás, ale v něm. Zvolil taktiku neřešit. To, že vás možná poznamenal na další dlouhé měsíce, kdy nebudete schopna se s nikým sblížit (emocionálně i sexuálně), mu nedošlo.
  5. Bál se závazku. Vybral si vás, protože věděl, že se nezamiluje. Tak se také stalo a odkráčel za pro sebe zářnějšími zítřky a novými trofejemi.
  6. Chtěl být za Mr. Nice Guy. Nevysvětlovat a zmizet. Paradoxně vy ho tak už nikdy posuzovat nebudete. Po všech slibech to není možné.
  7. Jste nudná. Málo jste vzdychala nebo moc jednotvárně nebo jste ho kousla při orálním sexu. Muži se s těmito detaily nesvěřují ani svým nejlepším kámošům, natožpak zánovním partnerkám.
  8. Měla jste po česnekáčích atomový dech. Fakt, že ho on měl taky, je zde bohužel irelevantní. Společná chemie sice stačila na jednorázovou výměnu tělních tekutin, ale na opakování už ne. Není potřeba si z toho dělat těžkou hlavu, chlápků, kteří o vás budou mít zájem i po druhém a patnáctém rande se sexem i bez něj je habaděj!

TOP 22 věcí, které příčetná žena nikdy nevyřkne

10 důvodů, proč je podzim ta pravá sezóna na pořádné sexuální radovánky (Bonus: 5 pozic, které jste ještě nezkoušeli)