TOP 9 omluv na poslání holce, kterou jste balili (haha) v sobotu ve 3.27 ráno trapnou SMSkou

Redakce

Probudil jste se v neděli ráno kolem 17. hodiny a na telefonu máte smsku s lapidárním obsahem: “??????” od kolegyně, nebo holky, o kterou tajně usilujete pár měsíců, nepanikařte. Dáme vám pár tipů, jak to ještě zachránit.

  1. “Nechápu to, musel to udělat můj telefon.“ Nejvíc, ale úplně nejvíc dementní způsob omluvy. Říká, že to přiznáváte a zároveň, že nechcete, aby se to jakkoliv rozmazávalo. Také to znamená, že v žádném případě nebude pokračování smskové story a jakékoliv další story.
  2. “Trochu moc jsem pil a poslal to všem svým kontaktům.” Lepší. Vaší vyvolenou to anonymizuje do spousty jiných kontaktů. Pokud vás zná a není úplně blbá, zavolá první společné kámošce, zda také obdržela vyznávací sms. Dále je třeba si dát pozor na čas odeslání, pokud vás napadne to opravdu všem kontaktům poslat. 17 se NErovná 3.27!
  3. “Udělal to jeden z mých opilých kamarádů.” Dobrá a užitečná klasika, která funguje. V případě podezření je třeba se uchýlit k bodu 2. Z této fáze se dá pokračovat do pozvání na kafe…
  4. “Není to ode mne, ukradli mi telefon.” A z jakého čísla tohle budete psát? Doporučujeme vynechat.
  5. “Omlouvám se, spletl jsem se a poslal to omylem.” Na první pohled je to romantické. Druhá osoba ví, že jste šíleně zamilovaný a to je dobře. Problém, je, že jste jí psal, že už to trvá měsíce. Navíc, i když je člověk vylitý, neplete si většinou, komu chce smsku poslat.
  6. “Ty jsi si myslela, že to myslím vážně?” Je to tím asi vyřešené, ale nepočítejte, že se s ní ještě budete vážně bavit. Zlehčil jste to až příliš.
  7. “Hádej, kdo mi to poslal, jen to přeposílám.” Chytrá varianta. Jen je třeba logicky doplnit, kdo to mohl být, a zaručit, že následné alibi vyjde. Opět je z tohoto scénáře možné šlamastiku proměnit ve svůj prospěch. Je vždy dobé být tak trochu tajemný.
  8. “Promiň, co to je za číslo?” Kompletní popření smsky. Funguje výborně jako omyl. Dotyčnou ale přes tohle číslo u kontaktovat asi nebudete.
  9. “Jo poslal jsem to já a navíc jsem do tebe už delší dobu úplně blázen.” Nemáte co ztratit. Máte odvahu a k tomu říkáte pravdu. Ta pravá to ocení. Pokud se nezamyslí nad tím, proč jste neměl odvahu v denní dobu a bez alkoholu. Holt příště neposílejte vyznání nad ránem.

Novinka v trendech spodního prádla: Zabalte se jen do mašle

3 skvělé koktejly – udělejte si je doma